Справжній скарб для українців: трава, яка лікує безліч хвороб. Збережіть собі!

Чебрець – це ефіроолійна рослина, що допомагає при відкашлюванні, є, зокрема, дезінфекційним засобом. Чебрець трава заспокійливо діє на центральну нервову систему стимулює виділення шлункового соку. Чебрець містить ефірну олію, флавоноїди, дубильні та гіркі речовини, мінеральні солі.

Правильно висушену рослину використовують як чай. За порадами фахівців, у такому разі свіжий чебрець треба розкласти на тканині або папері тонким шаром. Сушити його можна у затінку протягом 5 днів, під навісами, аби сонячне проміння його не діставало.

Суху траву чебрець можна зберігати у закритій тарі до 3 років.

Чебрець: корисні властивості

Потогінна, спазмолітична, відхаркувальна і протизапальна дія. Лікувальні властивості трави полягають у стимулюванні діяльності травної системи, лікуванні виразки дванадцятипалої кишки. Тим’ян чебрець застосовується для лікування захворювань нирок і сечових шляхів.

Чебрець корисний при лікуванні коклюшу, бронхіту, астми та ГРЗ.

Чебрець нерідко є важливим компонентом у народній медицині. Настоянки чебрецю роблять для хворих з кон’юнктивітом, компреси з трави прикладають на фурункули й уражені грибком місця.

Ванни з чебрецем знімають запалення і біль суглобів. Чебрець для дітей використовують у випадках підвищеної збудливості, тривожності чи діатезі.

Чебрець для чоловіків показаний як засіб для лікування чоловічої потенції. Трава заспокоює нерви, знімає запалення, вбиває грибок і патогенні організми. А ось молібден нормалізує й активізує статеву функцію.

Чебрець: використання

Чебрець використовують як компонент у косметиці: він є ефективним у догляді за волоссям, шкірою обличчя і тіла.

Відвар чебрецю є хорошим бактерицидним засобом. Він знищує мікроби і допомагає відновити обмін речовин; допомагає впоратися з сухістю, свербінням тощо. Чебрець від кашлю теж ефективний.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*