Недорогі мазі з аптеки з неймовірною силою: 4 простих засоби, про силу яких ми забули

Ми довіряємо рекламам і часто купуємо дорогі лікарські засоби з нібито «максимальною» ефективністю. У фармацевтиці, як і в будь-якому іншому бізнесі, чималу роль відіграє маркетинг, упаковка продукту і його популярність. Тому ми часто не помічаємо по-справжньому ефективні засоби у скромній упаковці. У тому числі недорогі мазі з аптеки!

1. Левомеколь

Антисептичний засіб, мазь для зовнішнього застосування «Левомеколь» – універсальний препарат. Мазь володіє протимікробною дією, яка направлена до широкого ряду патогенних мікроорганізмів, у тому числі найбільш небезпечних. Також засіб відмінно знімає запалення, сприяючи швидкому загоєнню. Застосовувати мазь можна в разі опіків, порізів, появи прищів, фурункулів.

Використовувати її слід, навіть коли прищ ще не з’явився, але в тому місці помічені явні ознаки, що скоро він з’явиться. Для лікування потрібно наносити грубим шаром мазь місцево на уражену ділянку до повного одужання. А сам процес одужання займе мінімум часу.

2. Саліцилова мазь

Діючою речовиною саліцилової мазі виступає саліцилова кислота, відома своїми протибактеріальними властивостями. Засіб можна придбати в будь-якій аптеці за мінімальною ціною. Перевагою мазі перед спиртом виступає більш щадний вплив, і покращений ефект відлущування ороговілих клітин шкіри.

Застосовують мазь слід при будь-яких шкірних проблемах. Засіб вважається одним з найбільш ефективних противугревих препаратів, який однаково добре позбавляє від вугрів, прищів, чорних крапок, надмірної жирності шкіри і інших шкірних проблем. Краще користуватися маззю після попередньої обробки ураженої ділянки перекисом водню. Краще локально, щоб не впливати зайвий раз на здорові ділянки шкіри.

3. Цинкова мазь

Цинкова мазь для зовнішнього застосування – це один з кращих протизапальних засобів, що володіють комплексною дією. Антисептичні властивості препарату дозволяють знищити колонію мікроорганізмів. Адсорбуючі – виводять продукти метаболізму мікробів. Підсушуючі – сприяють регенерації тканин, а протизапальні заспокоюють уражену ділянку шкіри і підшкірного шару.

Цинкову мазь також можна використовувати для запобігання появи прищів. Намазавши місце на ніч, вранці можна бути спокійним. Це можливо завдяки властивостям металу цинку, який активно використовується в косметології.

Якщо проводився комплексний педикюр з чисткою стоп і п’ят, його ефект можна продовжити. Для цього треба періодично змащувати стопи і п’яти цинковою маззю.

4. Апілак

Мазь «Апілак» – унікальний препарат на основі бджолиного маточного молочка. На ринку ліків мазь вже давно, і за роки використання відмінно показала себе як багатосторонній засіб з високою ефективністю. Використовують її при самих різних хворобах, і в кожному випадку мазь відмінно себе зарекомендувала. Ліки багаті на вітаміни, мікро – і макроелементи, амінокислоти та інші корисні речовини.

Найбільш часто Апілак використовується в післяопераційному періоді для швидкого відновлення сил, поліпшення апетиту. Якщо поєднати мазь з однойменним БАДом, можна отримати засіб для лікування себореї і інших шкірних проблем. Засіб випускається у формі мазі, БАДу і свічок, але перший варіант є самим популярним.

Щоб позбутися від надмірної жирності шкіри обличчя, достатньо один раз в 7 днів наносити мазь грубим шаром.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*