Із записника бабусі! Два простих рецепти при ГРВІ, кашлі, застуді, які швидко поставлять на ноги

Не забувайте два простих рецепти при нездужанні, кашлі, застуді. Я просто не можу не написати про них. Це те, як лікували нас бабці. Це наш український суперфуд, до властивостей якого на генетичному рівні звикла наша імунна система.

Чорна редька+мед
Часник+мед

Перший рецепт знають абсолютно всі, я впевнена. Беремо бульбу чорної редьки, відрізаємо “кришечку”, приберемо трохи м’якоті, додамо сирого локального меду, закриємо верхівкою та лишимо на пару годин “подумати”. За цей час овоч пустить сік. Цим соком лікуємо кашель, хворе горло, загальне запалення в організмі. Не забуваємо додавати меду – редька буде випускати сік певний час.

Другий рецепт не настільки поширений в нас. Ферментований у меді часник. Припустимо, у вас вродило, та часнику багато, і що з ним робити – не зрозуміло. Або ви – як я – купляєте задорого або зичите у сусідів і вважаєте цінним скарбом.

Якби там не було, часник можна поєднати з медом і дозволити процесу ферментації зробити дивовижну справу. Просто почистьте дольки, трохи розчавіть кожну (щоб вивільнити алліцин) та залийте сирим локальним, краще органічним, медом. Залиште для ферментації на місць, час від часу струшуючи банку, щоб голівки часнику були занурені в мед. Ви побачите – мед стане рідким та забере собі аромат часнику, останній же навпаки – припине бути гострим та пахучим, його можна буде вживати як цукерочку:)) Отриманий ферментований мед можна використовувати в кулінарії дуже активно та успішно, але основна його користь в лікуванні вірусних та бактеріальних інфекцій, поганого травлення, глистів, проблем з кров’ю. Часниковий мед не псується, якщо зберігати в темному прохолодному місці (не в холодильнику!). Ще один чудодійний природний сиропчик, що стоїть у шафці напоготові.

Звикніть створювати й собі в голові таку шафку, де є безліч простих, безпечних та водночас ефективних рецептів з природних інгредієнтів. А досягнення фармхімзаводів лишить на випадок екстрених ситуацій – тут вони дійсно помічні і часом рятівні. Мусимо повертати собі знання, що були втрачені попереднім поколінням у наївному пошуку хімерних чарівних пігулок.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*