Набридло мені, що дружина годинами білизна прасує. Питання вирішується миттєво, шкода, що я ще кілька років тому не задумався допомогти

Я така вдячна чоловікові, що він полегшив мені це заняття, на яке доводиться стільки часу витрачати! Натішитися не можу, а він тільки відмахується:

– Не дякуй навіть. Я таким винним почуваюся, що раніше ці процеси не оптимізував, скільки часу б у тебе залишалося!

Способів оптимізації має два. А я тепер більше 25 хвилин з праскою не простоюю.

1. Прасувати по-мокрому. Тут навіть електрики стільки економиться, дивно, що так не роблять. ться.

Тут весь цимес у правильній розкладці та сушінні речей. І це просто, правда! Як тільки машинка допрала, її потрібно відкрити відразу, щоб речі в ній не злежалися. Розкладаємо їх на горизонтальній поверхні, хоч на підлозі, хоч на самій пральній. Віджиму додаткового не потрібно, можна лише струсити від зайвої вологи.

Тепер розгладжуємо прямо руками, трохи підтягуємо тканину, трохи натискаємо. Розкладену білизну залишаємо на пару годин, потім досушуємо на мотузці. Ідеально для будь-яких плоских речей, на зразок рушників, футболок простого крою: дрібнички сохнуть одночасно рівно, без перекосів і заломів. І сенсу у прасці потім немає.

2. Прасуємо із фольгою.

Тут уже праска потрібна, але виходить удвічі швидше. Фольга у вас вдома є? Найпростіша, для духовки? От і візьміть шматочок.

На рівній поверхні, навіть на дошці без м’якого чохла, потрібно розстелити фольгу. Блискуча сторона вгору, матова вниз, це важливо. І тепер можна надягати назад чохол. У процесі прасування не йтиме розігріта волога, тепло теж повертатиметься і допомагатиме розрівнювати нижню частину речей.

Я досі дивуюся, наскільки швидше прасуються мої речі. Особливо якщо розпочати роботу, поки вони повністю не просохли.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*