Копійчаний шампунь я готова скуповувати ящиками. Але не для миття голови, є ідея краща

Коли б я не пішла до супермаркету, обов’язково придивляюся, чи не з’явився там якийсь дешевий шампунь. Якщо бачу, беру відразу кілька упаковок. Звичайно, таким миють голову тільки найвідчайдушніші, але він цілком добрий для побутового використання.

Вибір тут простий: що нижча ціна, то краще. Від шампуню вам потрібно лише одне: щоб пінився. Ну і запах дивіться, кому важливо.

І куди його?

Я перу шампунем вовняний одяг. Весь він за структурою — як волосся, той самий кератин. Із шампунем можна навіть у пральну машинку речі відправити. Включаю делікатний режим, прямо в барабан вливаю 50 грамів шампуню. Неймовірний результат виходить, ніжні, пухнасті м’які волокна, а головне – виполіскується він повністю, і шкіра не свербить при носінні.

Змінюю миючий засіб на шампунь. Піняться вони – дай Боже, тому можна промивати ними навіть важкодоступні місця, хоч у батареях він гарний, хоч у жалюзі.І розводів не залишає, що мені особливо подобається.

Він чудово підходить для мильних бульбашок. Магазинні спецрідини не такі гарні, а от шампунь завжди дає вдалий результат.

Наливаю його у банку для туалетного йоржика. При кожному використанні заразом і унітаз миється, та й у туалеті запах приємний коштує.

Додаю у відро, коли підлогу мою.

І найголовніше – всі ці приємні плюшки дістаються мені за копійки.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*