Очистила всі тюлі в будинку до білосніжного стану всього за 2 години

У кожному будинку є штори і тюль, які не тільки захищають від сонячних променів, але і служать елементом декору. За свята я побувала у багатьох в гостях і хочу сказати, що господині не особливо приділяють увагу тюлі.

Я ж навпаки постійно стежу за станом всіх їх в своєму будинку. І ось недавно я привела в порядок їх всього за пару годин. Тепер кожна моя тюль знову білосніжна. Хочу поділитися цим спосіб з вами.

Багато хто стверджує, що тюль потрібно прати один раз в декілька місяців, але я це роблю два рази на місяць. Оскільки мені приємно перебувати в будинку, в якому тюлі красиві і білосніжні, а ще приємно пахнуть свіжістю.

Мій метод простий, однак я ні разу не бачила, щоб його хтось, крім мене, використовував. Тому хочу про нього розповісти всім.

В першу чергу зніміть тюль з вікон і налийте в таз теплої водички. Всипте шість ст. л. солі і гарненько розмішайте. Сіль видалить жовтизну і пом’якшить воду.

Після цього помістіть її в таз, вона повинна бути повністю покрита водою. Залиште на 5-7 хвилин.

Потім вилийте воду і прополощіть тюль.

Знову наберіть в таз води теплого стану і додайте дві ст. л. оцту. Замочіть тюль і залиште на 10 хвилин. Вийміть фіранку і прополощіть в чистій теплій воді.
А далі її потрібно розвісити, щоб вона висохла.

Всього за пару годин мені вдалося надати тюлям білосніжність, яка була спочатку.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*