Чи завжди потрібно поважати старших? Випадок в автобусі

Після того, як я повернулася жити в місто, поїздки на громадському транспорті стали буденною справою. Мене цей факт не дуже турбує, я вже звикла до такого пересування по місту.

Нещодавно при поїздці на громадському транспорті я стала мимовільним спостерігачем неприємної картини. До слова сказати, не тільки спостерігачем, але почасти й учасником цієї історії мені довелося побути.

Коли я заходила в автобус, разом зі мною входила літня жінка. Я думала поступитися їй і пропустити вперед, але був поспіх, тому я почала входити першою. Жінка відштовхнула мене в сторону і так завзято рвонула в автобус, що я мало не відлетіла на кілька метрів. А між іншим я зараз перебуваю в положенні, на останньому місяці вагітності.

Оскільки зі мною нічого страшного не сталося, я постаралася забути про цю прикрість, розмістилася в автобусі, і водій рушив з місця. Варто відзначити, що маршрут, по якому ми їхали, не користувався особливою популярністю, тому в автобусі майже не було людей.

Та сама жінка (яка ледве не збила мене з ніг) підсіла до дівчини, хоча вільних місць було достатньо. В цьому нічого страшного немає, але вже через хвилину «мила старенька» заявила, що дівчина повинна пересісти на інше сидіння, тому що у неї дуже різкий запах парфумів. Дівчина виявилася адекватною і проігнорувала прохання, зробивши вигляд, що нічого не чує.

Далі героїня нашої історії «пристала» до водія автобуса. Вона почала питати, як їй дістатися до конкретної адреси (автобус туди не їхав). Водій пояснив, що адреса знаходитися недалеко, в семи хвилинах ходьби і туди можна дістатися пішки. Стара почала кричати і обурюватися: «З якого дива я маю пішки кудись йти? Ти водій, так поясни, як мені туди доїхати ».

Водій сказав жінці, на якій зупинці їй слід встати і припинив з нею спілкування. Невгамовна бабуся ще хвилин 10 обурювалася з приводу некомпетентності водія і неякісних послуг. Недалеко сиділа ще одна бабуся, вона почала закликати мадам вгамуватися і спокійно продовжити поїздку.

Це прохання стало просто червоною ганчіркою для бика. Гнівлива стара почала несамовито кричати «Ти чого взагалі рот свій відкрила? Я не з тобою спілкуюся, маску одягни і сиди мовчки! ». Всі пасажири автобуса були в шоці від неадекватної поведінки цієї жінки.

На цьому історію можна було б закінчити, якби не ще одна випадковість. Оскільки я вагітна, то помітний в жіночій консультації і регулярно туди приходжу. Коли на цей раз я сиділа в черзі, в консультацію увійшла та сама «бабка з автобуса», яка цього разу поводилася зовсім по-іншому.

– «Дівчинка моя, посунься для мене свою чергу, адже я жінка похилого віку зі слабким здоров’ям» – солодко промовила вона.

– «Ні» – чітко і коротко відповіла я.

Після відмови на мене обрушився шквал обурення і неприємних побажань. Який висновок можна зробити з цієї історії? Старість – не привід для поваги, не завжди вік говорить про зрілість людини і адекватність.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*