Повернувшись з відпустки на 5 днів раніше, побачила з вулиці парочку на своєму балконі

Маргариті Сергіївні вже за 60, живе вона одна в квартирі. У неї є два сина. Один живе в її місті, там і працює. У нього є своя сім’я і діти, тому в гості вони приїжджають не часто. А ось молодший син працює все літо в  Одесі. У нього там свій бізнес – два курортних готелі.

Жінка любить їздити до сина в Одесу. Причин на те багато. Можна відпочивати безкоштовно, хороші готелі, та й синочок поруч.

Але у неї вдома без нагляду залишається кішка, і віддати її комусь на час не виходить. Жінка знайшла вихід і віддає ключі від квартири своєї сусідки, щоб та наглядала за пушистиком. У них хороші відносини з сусідкою, знають один одного дуже багато, тому Маргарита навіть не замислювалася про те, що може трапитися така ситуація.

Жінка відпочивала приблизно місяць. Це був дивовижний час. Накупалися вона вдосталь і була щаслива, що є така можливість проводити час зі своїм сином. Але раптово подзвонили син з дружиною з столиці і сказали, що захворіли, а дітей було б добре віддати бабусі, щоб не піддавати ризику.

Маргарита відразу ж побігла за квитком, і першим рейсом вирушила до Києва. Відпустка закінчився на тиждень раніше, ніж планувалося, але що ж поробиш, треба виконувати свої обов’язки бабусі. Вона хотіла якомога швидше потрапити додому, залишити речі і відразу ж на вокзал в столицю, щоб забрати онуків. Але сталося те, чого вона ніяк не очікувала.

Маргарита приїхала в суботу вранці, йдучи по своїй вулиці, звернула увагу на вікна своєї квартири. Вона побачила шокуючу картину – двоє молодих людей років по 25 стояли на її балконі. Жінка була в подиві, як таке могло статися.

Запасним ключем вона відкрила двері, і перше, що вона сказала: «Ви хто такі?». Парочка швидко почала бігати по квартирі, збирати свої речі. Сусідка незабаром теж з’явилася в під’їзді, мабуть, їй вже повідомили про раптовий приїзд господині.

Вона відразу ж стала вибачатися і намагалася пояснити ситуацію. За її словами, в квартирі Маргарити тимчасово проживають родичі сусідки. Але жінка була в такій люті, що ніякі слова не виправдовують такої поведінки.

І, правда, поселити своїх родичів в чужий будинок, та й при цьому не попередити господиню.

Жінка відразу почала перевіряти чи цінні речі на місці, але на щастя вони нічого не вкрали. Але відносини з сусідкою більше не будуть колишніми.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*