Як живе сім’я, у яких 22 рідних дітей

Сімейство Редфорд – найбільша сім’я у Великобританії. Мамі – Сью Редфорд 44 роки, а її чоловікові Ноель – 48. Нещодавно жінка народила 22-у дитину, а також у них є вже три онуки.

Подружжя відкрили свою пекарню, старші діти допомагають батькам у організації її роботи. Держава не допомагає Редфорд, тому всі витрати на життя вони покривають завдяки своєму невеликому бізнесу.

Сью і Ноель познайомилися ще в 7-річному віці, а в 14 років вже були парою. На даний момент у них 22 дитини, жінка народжувала дітей практично щороку.

У 2004 році Редфорд придбали свій великий будинок. Двоє найстарших дітей вже мають свої сім’ї і не живуть з батьками.

Будинок має два поверхи, десять кімнат і підвал. Так як в ньому мешкає багато людей всі намагаються дотримуватися порядку, хоч це і не легко. Задіяний кожний вільний простір, щоб було зручно всім.

На першому поверсі, при вході, стоять великі шафи з взуттям і верхнім одягом.

Так виглядає холодильник великої родини.

У вітальні стоїть величезний диван, на якому вміщаються всі діти для переглядів улюблених фільмів і передач.

У спальнях у дітей стоять двоярусні ліжка.

У підвальному приміщенні є бігова доріжка, Сью купила її для чоловіка. Стоїть пральна машинка на 18 кг, яка постійно працює. Кожен день мати сімейства робить близько 10 завантажень білизни та одягу.

Сім’я закуповує продукти оптом. За стіл вони сідають всі разом за величезний стіл, але не по черзі. Іноді мама більше години витрачає на приготування сніданку, але частіше він складається з молока з пластівцями.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*