Чому у мене ванна кімната завжди ідеально чиста: 10 простих правил

Ванна кімната, мабуть, найнеобхідніше місце в будинку. Тому ванну відвідують найчастіше, особливо якщо вона поєднана з туалетом.

Всім членам сім’ї необхідно помити руки кілька разів на день, почистити зуби, покупатися, сходити в туалет і так далі. Від такої частої експлуатації дуже важко підтримувати тут чистоту і порядок.

Ось вам список щоденних справ у ванній, щоб вона завжди була чистою і затишною.

1. Першим, що потрібно взяти собі за звичку – це залишати двері відкритими для хорошого провітрювання. У ванній постійно підвищена вологість, тому для збереження своїх стін, меблів потрібно добре вентилювати кімнату.

2. Якщо ви користуєтеся звичайними пластмасовими мильницями, то стикалися з тим, що мило розкисає і незручно потім користуватися. Поставте в мильницю звичайну поролонову губку, і вона буде вбирати зайву воду. Завжди зливайте воду з стаканчика, де стоять зубні щітки.

3. Якщо після купання запітніло дзеркало і скла потрібно їх відразу ж протерти сухою ганчіркою. Таким чином, ви зможете відмити плями з поверхні, поки вони не розпарилися. А щоб вони не запотівали, можна заздалегідь натерти скло милом або піною для гоління.

4. Під час генерального прибирання я наношу засіб для чищення на всі забруднені місця і залишаю на годину. Тому потрібно все просто протерти і чисто! А старою зубною щіткою можна чистити важкі місця і дрібні деталі.

5. Привчіть себе і своїх домочадців розкладати всі засоби по своїх місцях після використання.

6. Унітаз я обробляю дезінфікуючими засобами на ніч. Кришку, звичайно ж, закриваю, щоб запах засобів не йшов у квартиру.

7. Спробуйте один прекрасний стиль – мінімалізм. Це дуже зручно, тоді все зайве буде заховано від очей в тумбочки. Можна використовувати кошики для сортування всяких пляшечок, баночок, гребінців і решті дрібниці.

8. Час від часу я переглядаю всі засоби гігієни, щоб перевірити терміни придатності і скільки їх в залишку. Зайве, природно, викидаю, і від цього звільняється місце.

9. Після прийому душу всі члени сім’ї прибирають за собою сміття з стоку. Труби періодично заливаю миючими засобами.

10. Звичайно ж, увесь одяг після прання ставлю на свої місця.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*