Перевіряю у магазині за хвилину якість рибних консервів. Ділюсь своїм методом

Вік живи вік учись!

Я завжди купую у магазині хороші рибні консерви. Можу буквально за 1 хвилину визначити, якісний продукт чи ні. І, до речі, ціна тут не показник. Розповідаю, який у мене спосіб.

1. Дивлюся на місце виробництва

Це найперше, що я роблю. Якщо консерви зроблені десь у Львові, наприклад, то одразу прибираю банку назад на полицю, бо консерви приготовані із замороженої риби, а отже, буде не так смачно. Дивлюся, щоб робилося десь на узбережжі моря.

2. Трясу банку

Якщо сильно булькає, значить риби мало в банці, там тільки соус або бульйон. Візьміть для порівняння кілька баночок і потрясіть – за звуком ви легко зрозумієте, де риби більше.

3. Дивлюся склад

Тут усе просто: чим менше інгредієнтів — то краще. Якщо бачу купу консервантів та всякі «Е-шки», то не беру, нічого хорошого в таких рибних консервах немає.

4. Дивлюся на маркування

Воно має бути вибите (як тіснення), а не надруковане фарбою поверх банки. Думаю, тут і так зрозуміло: фарбу можна стерти та надрукувати нові дані. А з утиском так уже не вийде.

Ось такий у мене спосіб . Я не орієнтуюсь на ціну та гучне ім’я виробника.

Завдяки моїм порадам, ви зможете за 1 хвилину оглянути банку і відразу зрозуміти, якісні рибні консерви чи ні. Мій спосіб ще жодного разу мене не підводив. Рибка завжди смачна, шматочки рівні та їх багато.

Пишіть у коментарях, як ви вибираєте консерви?

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*