8 протиракових продуктів, які потрібно додати в свій раціон

Ви знаєте, наскільки важлива їжа для підтримки вашого здоров’я. Вітаміни та мінерали, що містяться в продуктах, мають вирішальне значення для правильного функціонування вашого організму і кожної системи, яка в ньому міститься.

Неодноразово було доведено, що те, що ви споживаєте, безпосередньо впливає на ваше здоров’я в цілому. Додавання правильного палива інших варіантів здорового способу життя — таких, як регулярні фізичні вправи і багато води — збільшить ваші шанси прожити більш довге і здорове життя.

Ваша їжа як ліки.

Нові дослідження, сфокусовані на перевагах використання їжі в якості ліків, зробили дивовижні відкриття в останнє десятиліття. Результати престижних лабораторій по всьому світу показують нам, що ви можете не тільки поліпшити своє загальне здоров’я, щоб запобігти хворобам, а й активно боротися з ними … за допомогою їжі.

Насправді, є продукти для боротьби з раком. Ви правильно прочитали. На вашому місцевому ринку є натуральні продукти, призначені для знищення ракових клітин.

8 кращих продуктів для боротьби з раком

1. Сирий часник

Поряд з іншими родичами в сім’ї цибулевих — такими як цибуля, цибуля-порей і цибулю-шалот — часник містить потужні антиоксиданти, такі як алліцин, які, як доведено, видаляють вільні радикали з вашого тіла. Він також підвищує імунітет, насичений поживними речовинами, знижує кров’яний тиск і рівень холестерину, покращує роботу мозку і є природним детоксикантом. Подрібніть або роздавіть часник, дайте йому постояти, потім використовуйте його в сирому вигляді або в ваших улюблених рецептах.

2. Броколі

Відомий як хрестоцвітний овоч, пов’язаний з капустою і цвітною капустою, броколі містить велику кількість фітохімікатів і антиоксидантів — глюкорафаніну і індол-3-карбінолу, які, як було доведено, знижують ризик раку шийки матки, молочної залози, шлунка і простати. Натуральна протизапальна, корисна для кісток і серця, поживна і щільна (без калорій), броколі є відмінним доповненням до плану здорового харчування. Оскільки фітохімічні речовини є чутливими до нагрівання ферментами, переваги броколі найкраще використовувати в сирому або бланшованому вигляді.

3. Зелений чай

Катехіни, які містяться в зеленому чаї, зробили його суперзіркою в дослідженнях харчових продуктів для боротьби з раком. Вважається, що вони сильніші, ніж вітамін С, в боротьбі з вільними радикалами.

У численних лабораторних дослідженнях було показано, що цей смачний напій зменшує існуючі пухлини і перешкоджає росту ракових клітин. Багато експертів пропонують пити зелений чай щодня в якості природної профілактики раку. В якості додаткової переваги, він також знижує ризик серцевих захворювань, знижує рівень ЛПНЩ (поганого) холестерину і підвищує рівень ЛПВЩ (хорошого) холестерину, а також знижує артеріальний тиск.

4. Полуниця

Не тільки смачно, але і корисно. Дослідники виявили, що полуниця уповільнює зростання ракових клітин, захищає ваш організм від хвороб серця, зменшує запалення, запобігає втраті пам’яті і допомагає спалювати жирові запаси вашого тіла.

Полуниця і інші ягоди темного кольору, такі як чорна малина, чорниця, бойзенова ягоди і ягоди годжі, наповнені смаком і ароматом, тому ви навіть не помітите, наскільки вони здорові.

5. Шпинат

Хоч цей зелений лист з низьким вмістом калорій, він пропонує неймовірну користь для здоров’я з вітамінами, мінералами і омега-3 жирними кислотами, які необхідні вашому організму, щоб залишатися сильним. Він містить біохімічні речовини, яка називаються флавоноїдами — принаймні, тринадцять відкритих до теперішнього часу — які поглинають шкідливі вільні радикали і виводять їх з організму.

Особливо багаті фолатом і клітковиною — два елементи, які, на думку лікарів, необхідні для профілактики раку, — роблять шпинат одним з наших улюблених продуктів для боротьби з раком.

6. Помідори

Вся справа в лікопену — антиоксиданту, який робить томати червоними — потужному антиоксиданту, відомому завдяки запобіганню утворення деяких видів раку. Він також знижує ризик серцево-судинних захворювань і, природно, прекрасно бореться із запаленнями. Секрет отримання повної користі від помідорів полягає в приготуванні.

Лікопен виділяється при приготуванні помідорів. Насправді консервовані помідори мають навіть більш високі концентрації лікопену, ніж свіжі.

7. Морква

Цей улюблений овоч є прекрасним джерелом бета-каротину, антиоксиданту, який допомагає запобігти пошкодження клітин і може сповільнити зростання ракових клітин. Вона містить фалькаринол і фалькариндіол — природні пестициди в овочах, які, на думку вчених, є причиною їх здатності боротися з раком.

Звичайно, морква корисна для вашого зору, шкіри, а також в якості природного детоксифікатора.

8. Вакаме (ундарія периста)

Вакаме, також відомий як морські водорості, допомагає знизити ризик раку молочної залози. У журналі «Виявлення та профілактика раку», одне дослідження, яке аналізує дані з 66 країн, виявило, що існує зв’язок між людьми, які регулярно харчуються водоростями (особливо в Японії), і більш низькими показниками раку молочної залози.

Є багато продуктів для боротьби з раком, які ми збираємося досліджувати більш детально, але ці вісім продуктів — відмінне місце для старту. Доступні цілий рік, недорого і їх легко знайти в вашому місцевому магазині, ці продукти можуть допомогти вам почати шлях до кращого харчування. І пам’ятайте, завжди потрібно купувати натуральні продукти!

Правильне харчування не повинно бути жахливим. Ви не пошкодуєте, що зробили цей крок в правильному напрямку.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*