10 корисних продуктів, які допоможуть прочистити артерії і захистити ваше серце

У той час як існують соки, коктейлі і різні детокс-напої, які допомагають почистити організм і поліпшити обмін речовин, природа також надала нам продукти, які мають ті ж властивості.

Ці 10 продуктів допоможуть захистити ваше серце

Авокадо

Замініть майонез на вашому гамбургері або бутерброді на авокадо. Дослідження показали, що щоденне споживання авокадо нормалізує рівень холестерину в крові (знижує LDL і підвищує HDL). HDL — “хороший” холестерин, який допомагає зберегти артерії без відкладень.

Спаржа

Спаржа є природною їжею для очищення артерій. Вона може допомогти знизити кров’яний тиск і запобігає утворенню тромбів, які можуть викликати серцево-судинні захворювання.

Цей овоч сповнений клітковиною і мінералами. Крім того, спаржа містить довгий список вітамінів, які рятують серце.

Гранат

Цей чудо-фрукт містить фіто хімікати, які діють як антиоксиданти і захищають слизову оболонку артерій від пошкодження.

Гранатовий сік стимулює вироблення в організмі оксиду азоту, який допомагає зберегти текучість вашої крові, а артерії відкритими.

Брокколі

Хоч любите ви її хоч ні, брокколі багата на вітамін К, який запобігає пошкодженню артерій кальцієм. Брокколі також сповнена клітковиною, яка допомагає знизити кров’яний тиск і рівень холестерину.

Куркума

Ця спеція має потужну протизапальну дію. Вона допомагає зменшити запалення, яке є основною причиною атеросклерозу — склерозування артерій. Додавання куркуми в раціон, допоможе зменшити пошкодження стінок артерій, знижуючи ймовірність тромбозу. А це гарантує захист від серцевого нападу.

Хурма

Хурма багата антиоксидантами і поліфенолами, які зменшують рівень тригліцеридів. Це також відмінне джерело клітковини, яке допомагає регулювати кров’яний тиск і чистить артерії.

Спіруліна

Може це звучить дивно, але це синьо-зелені водорості допомагають регулювати рівень ліпідів в крові. Це також джерело білка, який містить всі незамінні амінокислоти, необхідні організму для підтримки оптимального здоров’я.

Спіруліна допомагає розслабити стінки артерій і стабілізувати кров’яний тиск, врівноважуючи рівень жиру в крові.

Кориця

Ця смачна пряність знижує рівень холестерину, очищає артерії від існуючих бляшок і запобігає появі нових. Кориця сповнена антиоксидантів, які покращують серцево-судинну систему, захищають кров від окислення. Додавайте трохи кориці в каву, на ваш тост, або в будь-яку іншу їжу і будьте здорові.

Журавлина

Журавлина — ще один багатий антиоксидантами продукт харчування. Ця ягода може знизити рівень LDL і підняти рівень HDL холестерину. Виявляється, регулярне споживання чистого журавлинного соку зменшує загальний ризик серцево-судинних захворювань на цілих 40%.

Зелений чай

Зелений чай містить високий рівень катехінів, які гальмують всмоктування холестерину під час травлення. Пийте чашку або дві кожен день — і це поліпшить рівень ліпідів в крові і знизить артеріальне засмічення.

Зелений чай також дає природний імпульс метаболізму, допомагає втрачати зайву вагу і підтримує здоров’я серцево-судинної системи.

А якому з цих 10 продуктів ви надаєте перевагу? Розкажіть нам в коментарях, який надійний захист від серцевого нападу використовуєте ви.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*