Всього одна якість видає людину, яка вас обов’язково зрадить!

Які якості людини віщують зраду? Як зрозуміти, що з цього насіння виросте отруйний плід? Це важливе питання, бо зрада завжди відбувається зненацька. І немає в жертви засобів захиститися від такого удару.

Оточуючі, однак, можуть бути анітрохи не здивовані вчинком зрадника. Значить, вони помічали щось. Якусь межу, особливість, властивість, з яких виросла зрада?

І один філософ перераховував: жадібність віщує зраду. Жадібного можна підкупити. Злослів’я теж вказує на схильність до зради. Хто про інших розносить злі плітки і засуджує всіх, той може зрадити.

Але часто зрадниками стають люди, які не проявляли цих пороків. Люди, як люди. А іноді вони взагалі здавалися високоморальними і доброчесними. А потім все одно зраджували того, хто їм довірився. 

Я одну якість назву, яка, за моїми спостереженнями, точно віщує зраду.

Це заздрість.

Якщо ви помітили заздрість у людині, навіть у найближчій, – остерігайтеся. Тому що ця людина може зрадити. Зовсім не обов’язково ця людина заздрить особисто вам, – будь-кому вона може заздрити. І може приховувати свою заздрість, – проте вона завжди помітна.

Заздрість і зрада завжди йдуть пліч-о-пліч. Придивіться, поспостерігайте, – ви побачите, що я маю рацію. Просто ми не завжди правильно оцінюємо заздрість людини, якщо вона спрямована не на нас. А ця якість-провісник. І можна очікувати від такої людини зради, навіть якщо інші погані якості вона не виявляє…

Автор: Анна Кір’янова

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*