5 настанов, чого не можна робити в цьому житті: повчальна мудрість від бабусі

На те вона і народна мудрість, що складалася віками. Тому не варто нею нехтувати, навіть якщо вам здається, що в сучасному світі все змінилося, і те, чого нас вчать наші предки з глибини віків, вже неактуальне. Якщо це мудрість, то вона буде важливою для людей завжди.

Наприклад, кажуть, що не можна часто дивитися в дзеркало.

Можна, звісно, ​​нагадати, що дзеркало взагалі вважається незвичайним предметом у житті. Не дарма ж безліч ворожінь та змов робиться за допомогою дзеркала. Проте, виявляється його незвичність у цьому.

Науково доведений факт, що якщо довго дивитися на себе в дзеркало, воно буквально починає витягувати з нас енергію. І це починає відбуватися після того, як людина дивиться у дзеркало понад три хвилини.

Дівчата сьогодні часто займаються фітнесом у залах, де всі стіни обвішані дзеркалами. Відомо, що в такому приміщенні люди втомлюються набагато більше, ніж там, де немає дзеркал. От і думай тепер – забобон чи ні, коли кажуть, що довго в цей предмет заглядати не можна.

Всі знають, що заздрити погано, але багато хто продовжує це робити. Заздрість іноді допомагає людині прагнути чогось. Але можна просто пошкодувати, що людині пощастило, а тобі ні, а іноді це набуває таких форм, що загрожує вже самому заздріснику.

Людина буквально перестає жити своїм життям. Не дивно, що такий стан призводить до хвороби, а вона, як відомо, веде нас до погіршення нашого фізичного стану. Заздрити найчастіше безглуздо, тим більше, якщо вас це не спонукає, не мотивує до якихось починань. Заздрість, якщо вона і є, то її потрібно використовувати як перший крок до натхнення – “Вийшло в нього, вийде і в мене”.

Як часто люди кажуть, що бажають своїм дітям добра. Що ж поганого у тому, щоб мріяти про щастя своїх близьких?

Твої батьки краще за тебе знають, хто тобі буде хорошим чоловіком чи дружиною. У якому інституті тобі вчитися і якою професією в житті займатися. Скільки людських доль поламано через те, що тато з мамою не дозволили своїм синам самим вибирати свою долю. Як ви вважаєте, яке відношення буде до таких батьків, коли вони постаріють?

Якщо ви когось боїтеся втратити, що станеться? Подумати про це абстрактно – кожен зрозуміє, що, напевно, ця людина вас покине. Людям просто не подобається, коли їм заглядають у рот, і ловлять кожне їхнє слово.

Це іноді створює дискомфорт. Хочеться якоїсь загадки, інтриги, а якщо ти впевнений, що ця людина все терпітиме лише заради того, щоб ти залишався з нею, нічого цікавого в таких відносинах не залишається.
Тож послухайте мудрість, яку нам залишили наші бабусі, і повірте в неї:

Не мучте своїх дітей! Не дивіться довго в дзеркало – постарієте! Не впускайте в дім поганих людей – пожалієте! Не заздріть іншим – захворієте! За людину не чіпляйтесь – втратите! Ви і так це все чудово – знаєте!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*