Як чоловіки повільно, але впевнено руйнують любов своїх дружин. Про це потрібно говорити…

Чому ж руйнуються сім’ї?

Адже на момент весілля перед вівтарем завжди (або майже завжди) стоять дві люблячих людини, які щиро хочуть ощасливити одне одного.

Але любов – така штука, яку неможливо налити в пляшку, закоркувати й знати, що вона нікуди не дінеться. У розлученнях винні обидва, але зараз хотілося б відійти від звичного шаблону і просто і ясно сказати про таке:

Як мимоволі чоловік руйнує сім’ю і вбиває свою дружину.

1. Брак уваги

Увага для жінки – це її повітря, її їжа. Навіть якщо у вас був важкий день, нічого не заважає обійняти дружину і просто так постояти. Якщо немає сил сказати про те, яка вона у вас гарна і як сильно ви її любите. Цього нема? Вона вирішує, що вона вам не потрібна. Їй все одно, що ви так не думаєте. Немає дій стосовно неї, які виявляють ваше ставлення, значить, ніж вже кинутий.

2. Брак похвали

Жінки хвалять чоловіків, знаючи, наскільки для них це важливо. Але і їм теж потрібна похвала. За смачні котлети, за те, що вона встигла проскочити з дитиною з музичної школи до години пік, за те, що вона розумна, мудра, любляча, хороша в ліжку або просто чудова дружина.

3. Брак романтики

Пам’ятаєте, як це було спочатку? Квіти, якісь пісні під гітару, маленькі сюрпризи, очікування під під’їздом. На цю тему згадується анекдот:

Вирішили дід і баба, пригадати своє перше побачення, як в молодості, зустрітися.

Ну, дід вбрався, квіточок зірвав, стоїть в умовленому місці. Годину стоїть на морозі, дві стоїть, три стоїть – баба не прийшла. Нарешті замерз до кісток, заходить в дім, а дружина, червона від тепла, сидить на печі. Дід кричить: “Ти чого не прийшла?”. А баба, усміхаючись, каже: “А мене мама не пустила”.

Такі речі підживлюють жінку, вони наповнюють її енергією і змушують вірити в те, що ваші стосунки живі. Від романтики жінки розквітають. Не давайте рутині заїсти вас ні через 5, ні через 15, ні через 30 років.

4. Багато критики

Критика буває конструктивна і деструктивна. Так ось, навіть велика кількість справедливої ​​критики теж впливає на жінку руйнівно. Підозрюю, що на ранніх стадіях стосунків ви так до неї не чіплялися. Знаєте, що ваша критика зробить? Ні, кращою стати не допоможе. Вона знищить здорову самооцінку вашої дружини, а вас перетворить в тирана. І це вже ніж в спину!

5. Порівняння

Скажіть чесно, вам сподобається, якщо ваша дружина почне порівнювати вас з іншими чоловіками? Скаже, що у її начальника фігура краща, а сусід Костя – на всі руки майстер, не те, що ви. Не думаю, що ви будете в захваті. Порівнюючи дружину з іншими жінками, ви говорите: “Ти явно так собі на їхньому тлі. Вони мені подобаються більше, ніж ти”. Це ж просто постріл в голову для вашої любові, сім’ї та стосунків. Може, ви й не спеціально вимовили таку фразу, але вона може поранити на все життя.

Любов – це страх образити, сказати погане слово, принизити кохану людину. А якщо створювати сім’ю не заради любові, то заради чого це все?

Автор ілюстрації: Lisa Aisato

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*