Обгорнутuй в тканину імбир вuводить слuз з легень за 1 ніч! Ось що треба робити

Обгорнутий в тканину імбир буквально врятує вас від кашлю і харкотиння! Він не має побічних ефектів, але його потрібно ретельно підготувати до використання, особливо для дітей з чутливою шкірою.

Постійний кашель може зіпсувати вам день і ніч, відволікаючи від більш насущних проблем або не даючи виспатися.

І у маленької дитини, чия імунна система може бути ще недостатньо сильна, хронічний кашель може перерости в більш серйозні хвороби.
Для лікування хронічного кашлю лікар, швидше за все, призначить сироп, не згадуючи про можливі побічні ефекти і довгострокові ускладнення після таких ліків.

Два інгредієнти — декстрометорфан і кодеїн — зазвичай зустрічаються в ліках від кашлю, можуть викликати головні болі, безсоння або мігрень.

Існує альтернатива типовим лікам від кашлю, і знайти її можна не в аптеці, а у власному холодильнику!
Змішайте сирий мед, оливкову олію, борошно і 1 столову ложку свіжого і натертого імбиру, нанесіть цю суміш на серветку або тканину, навколо якої потім оберніть смужку марлі.

Потім прикладіть цю марлю до грудей або спини і закріпіть за допомогою лейкопластирів. Дорослі можуть залишити засіб на ніч, але майте на увазі, що це може викликати надмірне потовиділення.

Дітям його можна тримати до трьох годин перед сном.

Імбир і мед тисячоліттями використовуються як ефективні засоби для лікування різних захворювань, а в разі сильного кашлю — ще раз доводять свою ефективність.

Але не забувайте про можливу алергію на окремі інгредієнти — і порадьтеся з лікарем.

А ви коли-небудь пробували такий засіб?

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*