Імунітет — справа наживна.Паста академіка Амосова: рецеnт перевірений не одним поколінням

Всі ми розуміємо, що імунітет — справа наживна. Академік Амосов рекомендував готувати цю суміш всім післяопераційним хворим для швидкого відновлення і зміцнення організму. А якщо людина здорова? Користь такої «вітамінної бомби» взагалі неоціненна!

Один з найпростіших і смачних способів оздоровитися, підвищити опірність організму, допомогти своєму головному мотору — серцю — вживання вітамінної пасти Амосова, яка по праву визнана справжнім джерелом вітамінів, антиоксидантів і мікроелементів. Детальну інформацію про користь і рецепт приготування різних варіантів суміші ми розглянемо в даній статті.

Еліксир «безсмepтя» на вашому столі, зміцнить імунітет і додасть десять років життя.

Турбота про здоров’я та імунний захист організму людини не залежить від пори року. Іноді вона життєво необхідна, наприклад, після тривалої хвороби.

В аптеках пропонуються різні дорогі засоби, але перевірити їх склад ми не можемо. Заплатити значну суму за розрекламований препарат — часом викинути гроші на вітер.

Є засіб, який легко приготувати в домашніх умовах. Зберігається суміш необмежений час, а за кількістю вітамінів їй немає аналогів.

Академік Амосов першим приготував засіб і давав хворим після опepaції для відновлення функцій організму. Зараз секрет еліксиру здоров’я вже не тримається в секреті. Інгредієнти для нього продаються в магазині. А результат вживання вітамінної суміші беззаперечний!

Еліксир довголіття академіка Амосова:

  • візьміть півкілограма родзинок;
  • півкілограма кураги;
  • півкілограма інжиру;
  • півкілограма чорносливу без кісточок;
  • 1 лимон з шкіркою;
  • 300 г волоських горіхів.

Подрібніть в комбайні або пропустіть через м’ясорубку всі продукти. До суміші додайте півкілограма меду і добре перемішайте.

Суміш розкладіть в ємності (зберігайте в холодильнику).

Вживати пасту потрібно перед кожним прийомом їжі по 1 столовій ложці. Академік рекомендує їсти еліксир 3 рази в день.

Ця суміш – унікальне джерело вітамінів і мікроелементів на будь-якому столі. Вона ідеально підходить для школярів, людей з розумовою та фізичною працею, спортсменів і людей похилого віку.

Суміш Амосова можна вживати просто з чашкою чаю. Це перевірений на практиці варіант для зміцнення здоров’я всіх членів сім’ї, до того ж смачний. Якщо ви хочете завжди залишатися в тонусі, відчувати себе молодим і повним сил, то приготуйте собі і близьким суміш Амосова і насолоджуйтеся активним довголіттям!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*