Спіть без мобільного в ліжку, дивіться на небо вранці, пийте вино: радить нейрохірург

Нейрохірург Влад Сіуреа розповів все, що потрібно знати про методи стимуляції і відпочинку вашого мозку.

«Як нейрохірург, я часто бачу на обличчях своїх пацієнтів страждання. Нейрохірургічні втручання лякають їх більше, ніж самі проблеми. І це нормально.

Мозок — це не той орган, який ми можемо тримати під контролем. Можливо, ви й не знаєте, але мозок також потребує відпочинку і уваги», — говорить він.

Під час відпусток або холодних сезонів у нас виникає спокуса дозволити собі зайве: їсти занадто багато, пити занадто багато, сидіти ночами за комп’ютером, багато курити (це, природно, стосується не всіх), зловживати кавою …

«Мозок ніколи не спить, але є деякі способи дати йому відпочити і стимулювати його. Так, мозок потребує позитивних стимулів», — пояснює нейрохірург і професор.

Саме тому лікар рекомендує спати без мобільного телефону поблизу.

Вранці ви повинні дивитися на небо або просто насолоджуватися пейзажем, щоб стимулювати ваші зорові центри, слухати мелодії, які піднімають вам настрій і пити воду відразу після пробудження.

Їжте помірно, тому що шлунок занадто сильно завантажує мозок. Рекомендується пити червоне вино, тому що воно допомагає очищати капілярні судини в мозку, але не захоплюйтеся, тому що алкоголь атакує нервові клітини.

Менше телевізора (не давайте мозку стати жертвою новин).

«І якщо ви курець, то раз на тиждень влаштовуйте мозку розвантаження. Купуйте одну дійсно якісну і хорошу сигару. А на рахунок пачки сигарет в день — категорично ні! »- додав Влад Сіуреа.

Нейрохірург радить дати нам час на себе. Пошукайте тишу, приведіть думки в порядок і подаруйте собі якусь невинну радість. Догляд за собою теж приносить користь вашим нейронам.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*