Від інсульту може врятувати голка. І ось як…

Цей спосіб використовував китайський професор. Ось як він рятує життя…

Голка може врятувати життя пацієнта в разі інсульту. Ця порада була дана китайським професором, який говорить, що ви завжди повинні мати голку при собі. Це дивовижний і нетрадиційний спосіб порятунку людини від інсульту.

Будьте спокійні. Незалежно від того, де жертва, її не можна рухати, бо якщо ви перемістите пацієнта, капіляри лопнуть і це викличе крововилив в мозок! Якщо у вас є шприц – це краще, в іншому випадку звичайної голки для шиття буде досить.

Потримайте голку над вогнем, запальничкою або свічкою, щоб стерилізувати, а потім використовувати її для того, щоб проколоти подушечки всіх 10 пальців.

Ніяких конкретних акупунктурних правил немає, проколи повинні бути лише в декількох міліметрах від нігтя. Проколювати так, щоб кров могла текти. Якщо кров не починає капати, тоді потрібно почати видавлювання крові. Коли всі 10 пальців кровоточать, зачекайте кілька хвилин – ви побачите, що жертва повернеться до життя!

Якщо рот жертви спотворюється, почніть масаж її вух, поки вони не стануть червоними – значить, кров підливалася до них. Потім вколоти голкою в кожне вухо в м’яку частину, так щоб витекло пару крапель крові з кожного вуха. Через кілька хвилин, рот жертви більше не буде спотворений. Зачекайте, поки жертва прийде в нормальний стан без будь-яких незвичних симптомів, потім відправте в лікарню.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*