Вушні сірчані пробки видалити зовсім нескладно. Найбезпечніший рецепт!

Чистити вуха потрібно дуже обережно. Ватяні палички – досить небезпечний спосіб. Втім, саме вони і є причиною заштовхування сірки в вушний канал. Як результат – сірка утворює пробку. В даному випадку у вас є два виходи: звернутися до отоларінологу для проведення подальшої маніпуляції з промивки вух або позбутися від пробок самостійно.

Для цього існує особливий рецепт. Збережіть його собі, і використовуйте не частіше ніж один раз на місяць.

Отже, вам буде потрібно: оливкова, мінеральна олія, піпетка і перекис водню. Найкраще змішати в рівних пропорціях два види олій. Тепер заповніть піпетку ними, і закапайте в кожне вухо по 3 краплі. Помасажуйте хрящі вушної раковини, і акуратно вставте в вуха ватні тампони. Це запобіжить витікання олії з вух.

Такий компрес необхідно залишити на цілу ніч. За цей час олія повністю розм’якшить вушні пробки. Після прийняття душу приберіть вату і, використовуючи ватяний диск, попередньо змочений перекисом водню, акуратно приберіть залишки масла і сірки. Ваші вуха будуть чистими.

Всі матеріали носять виключно ознайомлювальний характер. Перед застосуванням і для більш детальніше інформацією звертайтеся до фахівців!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*