Унітаз виблискуватиме, як новий. Без доместоса, без змінних блоків, ви тільки спробуйте

Побутова хімія це, звісно, ​​здорово. Яка тільки не продається! І щадна, і їдка, тільки не бюджетна вона майже вся. Ви помічали, що навіть найдорожча пляшечка часом програє в дієвості простій ложці соди?

По суті, нічого складного від засобів для прибирання не потрібно. І всі ці премудрості добре знали ще наші бабусі.

Я поекспериментувала і вигадала суміші на всі випадки життя. Собівартість копійчнана. Набагато приємніше, ніж платити шалені гроші, правда? Магазинні засоби теж використовую, але з розумом.

Я про білизну. 16 гривень за пляшку розчину – це вам не 90 за доместос, а ефект той самий. Унітаз відмивається без зусиль. Іду на роботу, ллю в унітаз, прикриваю кришкою. Повертаюся – змиваю, проходжуся йоржиком. І не треба ні воду вичерпувати, ні дорогі засоби купувати. Їдка білизна ще й дезінфікує поверхні.

У кухні я постійно тримаю під рукою крохмаль та соду, лимонну кислоту та оцет. Роблю з них блоки для туалету сама. Це так просто, що можна навіть з дитиною їх ліпити.

Ми змішуємо:

  • півтори ложки соди;
  • дві – крохмалю;
  • кілька крапель ефірної олії;
  • ложку лимонної кислоти.

Змішую рівномірно віночком, зволожую з розпилювача повітря над мискою, щоб зліпити грудки. Потім їх у форми для льоду і відправляю в морозилку. Такі заготовки можна кидати в зливний бачок, там також потрібно розчиняти наліт. А вода очищатиме унітаз.

Якщо замість води використовувати рідину для миття посуду або додати замість частини крохмалю трохи прального порошку, засіб ще й пінитися буде.

Замість освіжувача у мене чудово працюють тюбики зубної пасти. Коли паста закінчується, на стінах усередині ще багато засобу. Якщо продірявити їх і покласти розправлений тюбик у бачок, він цілий тиждень видаватиме воду зі свіжим ароматом.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*