Що потрібно робити, щоб міль не завелася у крупах, на кухні та в шафі

Міль – злісний шкідник, який швидко оприбутковує наші шафи та кухонні полиці. Часом позбутися її просто не вдається, через що страждає не тільки гардероб, а й запаси продуктів харчування – міль швидко пробирається на борошно, крупи та інші злачні місця.

Звичайно, зараз у продажу є багато різних засобів для боротьби з міллю, але не всі вони придатні для застосування на кухні – все-таки їхня взаємодія з їжею вкрай небажана.

Отже, для першого способу нам знадобиться невеликий клаптик бавовняної тканини і кілька штук бутонів гвоздики, які потрібно буде трохи роздробити.

Далі все просто – перекладаємо гвоздику на тканину, зв’язуємо її в пакунок і поміщаємо «пахучку» в шафу. Завдяки аромату, що виходить від гвоздики, міль у нього більше не втече. Такий метод забезпечить тривалий ефект, оскільки гвоздика пахне роками, тим самим, не даючи мілі можливості влаштуватися на вашій території.

Наступний спосіб підійде лише для харчових запасів. Для нього знадобиться теж маленька ганчірочка та зубчик часнику.

Поступаємо з ними так: натираємо часниковим зубком тканинний клаптик і залишаємо його на столі хвилин на 10, щоб часниковий аромат став не таким яскраво вираженим.

Далі просто поміщаємо ганчірочку в банку (пакет, мішок) з крупами, які тепер будуть під надійним часниковим захистом і міль до них не доторкнеться. Не бійтеся, крупи не вберуть часниковий запах, зате міль триматиметься від таких банок на відстані.

Ну і ще один, не менш ефективний спосіб боротьби з міллю, який відмінно підійде для речових шаф.

Для нього знадобиться шматочок вати та ефірна олія (вона може бути лавандовою, гвоздичною, м’ятною або евкаліптовою).

Просто просочуємо ватку маслом і розміщуємо такі пахучі грудочки на кожній полиці шафи – не сумнівайтеся, після цього міль на них більше ніколи не з’явиться!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*