Чому потрібно навчити своЇх мам та бабусь виконувати позу зігнутої свічки

Часто люди відмовляються займатися вдома, аргументуючи це тим, що багато вправ вони зробити не можуть, а від пари-трійки толку не буде. Це неправильний спосіб мислення. Навіть одна вправа може значно покращити твоє самопочуття. Наприклад, ось ця вправа на спину і ноги благотворно впливає практично на весь твій організм.

Вправа на спину та ноги

Йога дала нам багато чудових вправ, які може виконувати кожен. Їхня складність легко коригується в залежності від можливостей людини. Одна з найпотрібніших у наш час асан – Віпаріта Карані (поза зігнутої свічки).

 © Depositphotos

Чому саме ця поза настільки потрібна сучасній людині ? Вся її позитивна дія ґрунтується на перевернутому стані твого тіла. Всі процеси, що відбуваються в нашому організмі, протікають у зворотному напрямку саме у цій позі.

 © Depositphotos

Вона сприяє зняттю стресу та напруги. Завдяки такому розташуванню ніг і спини ми можемо повністю розслабитися. Як і в багатьох інших асанах йоги, в цій позиції не потрібна активна дія. Тому вона добре підійде тим, хто втомився протягом робочого дня.

Тобі подобається те, що читаєш? Постав нам «Подобається» у Фейсбуці і обов’язково поділися статтею з друзями!

 © Depositphotos

Як правильно прийняти позу зігнутої свічки

Сядь лівим боком до стіни.
Акуратно ляж на правий бік. Стеж за тим, щоб обидві сідниці торкалися стіни.
Повільно закинь ноги на стіну, допомагаючи собі руками, і перейди на лівий бік.
Розслаб руки і опусти їх долонями вниз, якщо відчуваєш, що тобі необхідно заспокоїтись і заземлитися. Ця позиція найбільше підходить для вечора. Для ранкової вправи краще розгорнути долоні, щоб бути відкритим до прийняття енергії.

 © Depositphotos

Початківцям краще не перепрацьовувати і зберігати цю позицію не більше 10 хвилин. Поступово варто збільшити час утричі. Що можна зробити, якщо в позі зігнутої свічки тобі незручно лежати? Спробуй підкласти під поперек невеликий м’який валик чи подушку. Сідниці та п’яти повинні бути розташовані якомога ближче до поверхні стіни.

Щоденна практика допоможе покращити травні процеси, а також зніме м’язову напругу. Чарівність у тому, що в цій позиції тобі зовсім не треба рухатися. У цьому випадку менше означає краще. Можна послухати музику або аудіокнигу. А можна і трохи подрімати.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*