Тканинна маска, зелений чай і ще 3 неочевидних способи відростити волосся

Перепробували все від масок до плазмотреапії, щоб відростити волосся швидко? Дайте шанс цим незвичайним способам. Якщо вірити відгукам, вони реально працюють!

Тканинна маска

Так, тканинну маску можна застосовувати навіть на волоссі. Ідею, звичайно ж, придумали виробники корейської косметики. Ці маски не тільки живлять і зволожують волосся, але й запобігають посіченню. Як правило, в їх складі містяться протеїни сої, рослинні екстракти, живильні олії, колаген і маточне молочко. Сама маска виглядає як чохол: збираєте волосся в хвіст і одягаєте на нього маску на 20 хвилин. Гладеньке волосся вам гарантоване.

Пілінг шкіри голови

Ми надаємо мінімум значення шкірі голови, але ж це той самий епідерміс, який оновлюється, може запалюватися і жирніти. Дуже важливо, щоб пори на шкірі голови не забивалися – це послаблює цибулини і призводить до випадання волосся. Візьміть за звичку проводити пілінг спеціальними скрабами для шкіри голови або додайте чайну ложку соди в шампунь. Результат – здорові корінці волосся, нормальний ріст і нереальний об’єм.

Зелений чай

Якщо хочете швидко відростити волосся, змініть чорний чай на зелений. У його складі є розумний компонент – галлат епігаллокатехін, який впливає на ріст волосся. Європейські трихологи провели експеримент серед людей, які помітили випадання волосся, додаючи їм в раціон зелений чай, вітамін D і жирні кислоти. По закінченню експерименту, у 80% добровольців був відзначений значний ріст волосся.

Жорсткий гребінець

Наша кров містить в собі вітаміни і корисні речовини. Але сидяча робота, постійна напруга і затискачі в шиї не дають їй нормально циркулювати. Якщо кров недостатньо приливає до коріння волосся, воно слабшає без живлення, повільніше росте і випадає. Ідеально – ходити на масаж, але це не завжди виходить. Поміняйте м’які гребінці на ті, що з більш жорсткими щетинками. А під час розчісування проводьте ними від чола до потилиці, не забуваючи про скроні. Важливо не просто розчесати волосся, але й промасажувати шкіру, щоб до неї прилила кров. Ніякого болю – просто інтенсивний масаж.

Місячний календар

У це можна вірити або не вірити, але мільйони відгуків в Інтернеті підтверджують – метод дієвий. Можливо, тут спрацьовує психосоматика, а, може, вона дійсно впливає на ріст волосся. Астрологи рекомендують стригти волосся виключно на зростаючий місяць, щоб росло швидше. Але крім росту, є сприятливі дні для фарбування, масок і доглядів. Спробуйте!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*