Неймовірна притча про “гроші” від священника

Ось неймовірна притча про гроші, яку розповів священник. Важливо її пам’ятати, адже в ній сказана дуже важлива річ.

Коли священник закінчи Службу Божу він попросив людей затриматися на кілька хвилин у церкві.
Ніхто і не помітив, коли у нього в руках з’явилося двадцять гривень. Священник підняв їх вгору і запитав у присутніх, кому найбільше потрібні ці гроші.

Деякі люди підняли руку, що означало, що вони готові узяти ці гроші. Священник запитав у тих, хто не підняв руки, чи їм не потрібні гроші. Люди відповіли, що гроші їм також потрібні, а руку не підняли бо було соромно.
Тоді священник стиснув купюру у руці і вона стала трохи зім’ята. Тоді він знову спитав у людей, чи потрібні тепер їм ці гроші. Люди знову сказали, що потрібні.

Тоді священник кинув гроші на землю і наступив на них черевиком, вони стали ще й трохи брудними. Він підняв купюру і спитав, чи вона ще комусь потрібна. Віряни були в недорозумінні але знову підтвердили своє бажання узяти гроші.

Тоді священник мовив:

— Дорогі мої, пам’ятайте цей урок. Незважаючи на те, що я зім’яв та замастив купюру, вона все одно вам потрібна, адже її вартість попри пошкодження так і залишилася — 20 гривень.
З людьми та ж сама історія. Буває так, що життєві ситуації забирають усі наші сили, зминають нас ніби папірчину. Кидають у порох розпачу та зневіри. І як би нам погано не було, завжди варто пам’ятати, що наша цінність при цьому лишається та сама. Як би не випробовувало нас життя, ми все одно завжди будемо найціннішими для Бога і для тих людей, які нас люблять.
Наша цінність визначається не тим, що ми робимо, або з ким знайомі, а тим – Хто ми є насправді.
Люди стояли приголомшені, а священник попростував до виходу і віддав купюру старенькій бабці, що просила під церквою «на хлібчик».

— Я вважаю, що найпотрібніші, ці гроші оцій бабусі, тому що вона вже не може заробити собі на прожиття власним трудом. Але, думаю, що і кожен з вас, теж не піде сьогодні звідси з пустими руками».

Притча яка вчить бути нас людьми при будь яких обставинах. І це дуже важливо, тому що нажаль коли люди оволодівають грошима, вони дуже часто забувать про людяність.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*