Спробуйте Це І Ваші Скляні Кришки Відмиються, Як Нові

Мабуть у кожного є вдома посуд із такими скляними кришками, навколо яких присутній металевий обруч, так званий обідок.

У наш час в комплекті з каструлями і сковорідками практично завжди йдуть ці скляні кришки. Звичайно, це красиво, проте відмивати їх зазвичай дуже не просто. Краї навколо обідка постійно заповнені жировими залишками. У даній статті показаний лайфхак, як з легкістю очистити скляні кришки від слідів приготування їжі.

Очищаємо кришки

Для очищення знадобиться перекис водню і сода. Перед очищенням кришку необхідно розташувати на чистому рушнику внутрішньою стороною вгору. На скло навколо обідка налити перекис водню. Якщо кришка рівно не лежить, то рідину необхідно рівномірно розподілити по поверхні. Засипати рідину содою і дати постояти 10 хвилин.

Після взяти одну столову ложку соди і щіткою або губкою розподілити порошок по поверхні кришки і приступити до очищення. Сильно тиснути не треба, інакше скло можна подряпати.

Для повноцінного очищення обідка необхідно взяти маленький шматочок тканини або сухої серветки і за допомогою ножа цією тканиною протерти недоступні краї обідка. Весь бруд збереться на ганчірку. А кришка буде виблискувати чистотою.

Залишається промити кришку під краном і знову користуватися.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*