10 речей, які я повністю перестала робити після 60 років

Коли мені виповнилося 60 років, я перестала переживати з приводу деяких речей або як багато зараз говорять – паритися. Мені хочеться розповісти вам про ці речі. Ми навіть з подругами любимо міркувати про те, що ми робили в 30-40 років, а після 60 перестали.

Більше не сиджу на дієтах. У такому віці вже не до схуднення. Коли у мене виходить харчуватися правильно, то добре. Коли не виходить, то я себе не звинувачую.

Мені набридло відмовлятися від всього смачного і сидіти на дієтах. Я вважаю, що потрібно пожити і в своє задоволення і це відноситься до харчування. Я занадто багато виснажувала себе дієтами, з мене вистачить, нехай худне хтось інший.

Перестала давати поради, якщо мене не просять. Я покладаюся лише на свій досвід, як і багато інших, так навіщо лізти зі своїми порадами? Можу щось сказати, якщо запитають, а так мовчу.

Більше не займаюся пошуками чоловіка. Думаю, після 60 можна вже жити в своє задоволення і без чоловіка.

Не беру участь в гонитві за модою, трендами, брендами і всіма тими речами, які нам нав’язують суспільство споживання. З кожного магазину можна почути слово «купи». А я перестала купувати те, що нав’язує реклама.

Не пліткую про подруг. Це в будь-якому віці негарно, але усвідомлення приходить з віком.

Не працюю там, де мені не подобається. Робота повинна приносити задоволення і по-іншому бути не може. Добре, коли улюблена робота ще і добре оплачується, але так буває не завжди, тому багато хто віддає перевагу високій зарплаті, а не задоволенню. Але ненависна робота вимотує, незважаючи на хорошу оплату.

Більше не економлю на собі. Намагаюся тепер балувати себе якомога частіше. Але це не відноситься до покупки дорогих шмоток. Я маю на увазі прогулянку в парку з смачним морозивом, відвідування театру, кіно. Дрібниця, але приємно.

Не розповідаю дітям як виховувати їх дітей. Стала розумнішою, щоб цього не робити більше.

Не скаржуся на своє життя оточуючим. А навіщо скиглити? Живу і ціную життя таким, яким воно є.

Намагаюся не засмучуватися, а частіше дякувати. Коли в серці є подяка, то стає простіше жити.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*