10 найсильніших тварин планети, і навряд чи ви зможете вгадати найсильнішого з них

Людей найчастіше турбує сила інших людей, і вони, як правило, забувають про тварин, і дуже даремно, так як їх можливості набагато перевищують людські. Сайт про тварин OneKindPlanet склав список з 10 найсильніших тварин планети, міць яких не може не вражати. Навряд чи ви зможете здогадатися, хто знаходиться в кінці списку, тому приготуйтеся дивуватися!

Ведмідь грізлі

Може підняти об’єкт понад 500 кг, що в ~ 0,8 рази перевищує їх середню вагу тіла.

Зелена анаконда

Ця змія може стиснути кого-небудь до смерті, рівного її середній вазі в 250 кг.

Слон

Слони – найсильніші ссавці і найсильніші наземні тварини. Вага африканського слона може досягати до 6,35 тонн, при цьому він може переносити вагу до 9 тонн, що становить вага 130 дорослих людей.

Вівцебик

Вівцебик може переносити об’єкт близько 900 кг, що в 1,5 рази перевищує його середню вагу.

Тигр

Тигр може затягнути об’єкт вагою близько 550 кг на 3-метрове дерево. Це приблизно вдвічі більше їх середньої маси тіла.

Орел

Орел – найсильніший птах, здатний під час польоту підняти щось, що в 4 рази перевищує їх власну вагу. При цьому вони важать до 6 кг.

Горила

Горили можуть піднімати вагу близько 2 тонн (стільки ж можуть підняти приблизно 30 чоловік), що більш ніж в 10 разів перевищує їх середню вагу.

Мураха-листоріз

Ці мурахи переносять в своїх щелепах речі, вага яких в 50 разів перевищує їх середню вагу (приблизно 0,5 грам). Це все одно, що намагатися зубами підняти вантажівку.

Жук-носоріг

Ці невеликі жуки можуть піднімати речі, які в 850 разів більше їх власної ваги. Для порівняння: якщо б людина мала силу жука-носорога, вона змогла би підняти 65-тонний об’єкт. А якби у слона була така ж сила, він міг би нести на своїй спині 850 слонів.

Гноївковий жук

Гноївковий жук – не тільки найсильніша комаха в світі, але і найсильніше тварина на планеті в порівнянні з масою тіла. Вони можуть штовхати об’єкт в 1141 разів важче власної ваги. У випадку з людьми, то це як середня людина штовхав б шість двоповерхових автобусів, набитих людьми.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*