Після того, як мені стукнуло 50 я вирішила, що таким людям не місце в моєму домі. Не впускаю їх навіть на 5 хвилин. Розповідаю, від яких гостей краще відсторонитися

Знаєте, є такі люди – вони і не злочинці зовсім, ні. Але здатні на будь-яку підлість. Вони заздрісники і інтригани, часом навіть бувають страшніші за злодюжок і грабіжників. Вони здатні одним поглядом і одним словом зруйнувати чужу сім’ю і зламати чужу долю. Ось три типи таких людей, з якими краще розмовляти через зачинені двері.

Заздрісники

Заздрісників насправді варто пожаліти. Це нещасні люди, яких переслідують невдачі в житті, а вони, замість того, щоб виправляти власні помилки, просто кусають лікті, дивлячись на чужі успіхи.

Заздрість деякі психологи взагалі називають мало не хворобою. Адже в окремих випадках самі заздрісники бувають цілком успішними людьми. Але все одно шукають тих, у кого справи йдуть краще.

Заздрість відбиває апетит і сон, відлякує друзів і любов. Це почуття може проявлятися в усьому – від дрібниць до глобальних питань.

А ще заздрісник внутрішньо часто бажає більш успішній людині проблем і бід. Так що, краще знайти причину, щоб такого гостя всередину не впускати.

Пліткарі

Ця категорія людей частково відноситься до першої. Адже найчастіше злі язики розпускаються якраз через заздрість до чужих успіхів. Таким тільки дай привід розповісти про когось бридкі речі.

І якщо він виявиться в чужому домі, обов’язково навіть в темній кімнаті відшукає чорну кішку. Тобто, навіть в ідеальному ремонті знайде вади, в ідеальних стосунках побачить недоліки, і навіть у смачному частуванню побачить що-небудь погане.

А потім все це буде охоче розповідати іншим людям, ще при цьому соковито прикрашаючи. Вірніше, розфарбовуючи в чорні тони.

Така сутність цих людей, завдяки їм про вас в колі ваших родичів, друзів і колег може скластися певна думка. І нехай вона буде не відповідати дійсності, але довести, що ти не верблюд, буває часом дивно складно.

Загалом, таких гостей в своєму будинку краще не приймати. Та й в цілому від них варто триматися подалі в будь-яких інших ситуаціях.

Енepгетичні вaмпіpи

Зовні ці люди нічим не відрізняються від інших. Однак, після спілкування з ними нерідко відчуваєш безсилля і спустошення. Виникає відчуття дикої втоми і наступаючої депресії. Хоча розмова могла бути взагалі ні про що.

Охаючи і співчуювачи, вони насправді віднімають у вас останні сили. У підсумку ви відчуваєте себе, немов вичавлений лимон.

Тому таким гостям потрібно відразу давати відкоша. Інакше потім самі будете не раді власній гостинності.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*