З віком зрозуміла, що є речі, на яких не можна економити. Ось мої п’ять речей, на яких я не економлю, щоб не упускати свою самооцінку і не втрачати життєві сили

Отже перша річ, на які я не економлю – це ремонт в домі. Наш дім – наша фортеця. Особливо я дуже люблю відпочивати вдома і мені важливо, щоб в ньому було чисто і затишно. Якщо навколо бруд та розруха, то не можливо розслабитися і набратися сил.

Так як я не є заможньою людиною, то вирішила не робити дорогий ремонт, а ще, зараз дуже популярний мінімалізм, тому я обрала саме його і скажу, що це дуже зручно та красиво!

Друга річ – це білизна. Можливо ви будете сміятися, але мені 62 роки! І так, я купую красиву і дорогу білизну. Мені це просто приємно. Приємно носити, приємно купувати. Варто пам’ятати, що в будь-якому віці ти жінка.

Третя річ – це похід в перукарню.

З віком структура мого волосся змінилася, воно стало сухим, неслухняним і звісно з’явилася сивина. Ох, як я довго шукала хорошого майстра, але все ж таки знайшла! Так, це не дешево, але він зміг підібрати мені відтінок волосся і стрижку, яка мене омолоджує і за якою не важко доглядати.

4. Стоматолог. Тут ще дуже залежить від батьків, мої, на жаль, не привчили мене берегти свої зуби.

Після того як я втратила два і поставила дорожезні імпланти, то почала відноситися до них з максимальною увагою і турботою.

Зараз ходжу два рази на рік до стоматолога для профілактики і це набагато дешевше ніж потім лiкyвaти.

5. Відпочинок. Коли я вийшла на пенсію, то вирішила трошки пожити для себе. Тепер я часто виїжджаю за місто на природу, деколи на 1-2 дня. Проводжу час в тиші, гуляю, дихаю чистим повітрям. Це все дозволяє мені недорого і якісно “перезагрузитися”.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*