За цими ознаками можна розпізнати швидке розлучення ще в день весілля

Для кожної пари весілля – це найсвітліший і найбільш радісний день у їхньому житті, початок нового етапу у відносинах. Однак стрес від планування торжества може оголити проблеми навіть в самих міцних і стабільних парах. Експерти весільної індустрії (фотографи, організатори заходів) розповіли про найпоширеніші ознаки того, як складеться надалі життя молодих людей.

Не намагайтеся приховати реальні весільні витрати

Вартість квітів, частувань, вишуканих нарядів та інші витрати можуть стати серйозним випробуванням для вашого фінансового становища. Однак Лінн Голдберг, організатор весіль, звернула увагу на цікавий факт. Коли один партнер з якихось причин намагається приховати від іншого справжню вартість весільних витрат, це майже завжди викликає конфлікт в майбутньому.

Лінн згадує, що до неї часто зверталися з проханням збрехати і сказати нареченому / нареченій, що послуги фотографа або квіти коштують менше їх реальної вартості та просять потай заплатити різницю.

Голдберг впевнена, що якщо під час підготовки весільної церемонії з’являються секрети, пов’язані з грошима, то вони будуть і під час сімейного життя.

Якщо витрати на весілля настільки великі, що напружують вас або вашого супутника до такої міри, що ви готові збрехати партнеру, можливо, прийшов час трохи відступити від своїх планів і повернутися до планування урочистих заходів, включаючи витрату коштів, в спілкуванні зі своїм обранцем. Початок сімейного життя з брехні не обіцяє нічого хорошого в подальшому.

Зверніть увагу, чи зацікавлений ваш супутник в процесі планування торжества

Весільні фотографи помітили, що іноді в процесі планування весільної церемонії здається зацікавленим тільки один партнер. Відсутність інтересу з боку одного з партнерів до консультацій з приводу фотосесії і іншим весільним приготуванням є тривожним сигналом.

Коли один з винуватців торжества відмовляється з’являтися під час консультацій, його партнер повинен насторожитися. Це явна ознака відсутності інтересу до весілля.

Заздалегідь обговоріть вартість обручок

Ознакою проблеми в стосунках стає відсутність згоди в тому, скільки пара може витратити на обручки.

Це питання необхідно обговорити до того як ви погоджуєтеся на шлюб. Занадто багато людей, як правило, жінок, наполягають на більш дорогій прикрасі, не розуміючи, що тепер вони витрачають гроші з сімейного бюджету.

Масштаби весілля необхідно обумовити заздалегідь

Брей Олів’є, фотограф, розповіла, що вона турбується за результат торжества, коли майбутні молодята мають різні, а часом і протилежні уявлення про ідеальне весілля. На її думку, це може свідчити про відсутність сумісності між партнерами.

Незалежно від масштабу весілля майбутнє подружжя повинні мати загальне уявлення про стиль торжества. Тільки в цьому випадку вони здаються більш сумісними. Якщо один з них хоче чогось дуже інтимного, а інший наполягає на грандіозній вечірці, це, як правило, говорить про різні особистісні цінності.

Подумайте, чи є обранець вашим другом

Один експерт сказав, що, на його думку, коли хтось називає свого обранця кращим другом, це є хорошим знаком.

Подружнє життя для більшості людей – не постійна романтика і пристрасть, тому так важливо мати можливість насолоджуватися компанією свого партнера, роблячи самі звичайні речі, такі як похід в супермаркет, прибирання будинку, прийняття рішення, де припаркувати машину.2

Письменник і весільний експерт Кейтлін Станіс вважає, що коли мова заходить про довгу багаторічну любов, має значення вибір слів. Щасливі пари, з якими Кейтлін доводилося працювати, частіше називали свого партнера кращим другом, ніж спорідненою душею.

Станіс вважає, що, на його думку, набагато важливіше мати відносини, засновані на дружбі. Повсякденні моменти простіше вирішувати з другом, а шлюб, як відомо, сповнений таких ситуацій.

Уміння молодят вирішувати проблеми на власному весіллі свідчить багато про що

Ніна Ларсен Рід, весільний фотограф, розповіла, що один з найяскравіших показників майбутнього щасливого союзу, на який вона звернула увагу, – це те, як наречені справляються з різними проблемами і сюрпризами, що трапляються на будь-якому весіллі.

Ніна Ларсен вважає, що це дуже важлива ознака того, наскільки довговічним буде цей союз. Коли на весіллі відбувається щось несподіване, молодятам важливо бути парою, яка сміється і зберігає спокій, а не влаштовує істерику, звинувачуючи один одного.

За великим рахунком, якщо пара не може впоратися з несподіваним моментом на весіллі, вони не зможуть спільно вирішувати більш складні проблеми, які зустрінуться на їхньому шляху в майбутньому.

Молодята не можуть на весіллі проводити багато часу нарізно

Пари, які більшу частину свого весільного торжества нарізно, ризикують не довго прожити разом. Кожна людина, яка коли-небудь була одружена, може засвідчити, що в цей радісний день мало кому з молодих вдається трохи посидіти і перекусити. Це практично неможливо на власному весіллі.

Однак іноді трапляється і так, що молодята ніби не помічають один одного до самого закінчення торжества. Це поганий знак.

Ніна Ларсен вважає, що це так природно, коли закохані хочуть провести свій найщасливіший день разом. Рід згадує, що колись у неї була наречена, яка хотіла, щоб для її персональних фото приділялася в два рази більше часу, ніж для спільних знімків з чоловіком.

На жаль, не проживши й року, ця пара подала на розлучення. Якщо молодята проводять весільну вечірку в основному в компанії своїх старих друзів або родичів, важко собі уявити, що вони довго протримаються разом.

Не нав’язуйте ваші інтереси своєму партнеру

Хоуп Мірліс, весільний фахівець і дошлюбний радник, сказала, що одна з найбільш багатообіцяючих ознак, які вона шукає в майбутніх подружжя, – це готовність цінувати один одного як особистість, а не розглядати свого обранця як продовження самого себе.

Успішні пари відрізняє бажання якомога більше дізнатися про свого партнера: чим він займається, що його цікавить. У таких союзах є довіра один до одного, закохані шанують свого обранця як особистість. Це говорить про те, що обидві людини у відносинах беруть захоплення і переваги один одного, не намагаючись нав’язати власні інтереси.

Під час підготовки весільного торжества це дозволить домогтися компромісу в багатьох організаційних питаннях.

Незалежно від масштабу весілля майбутнє подружжя повинні мати загальне уявлення про стиль торжества. Тільки в цьому випадку вони здаються більш сумісними. Якщо один з них хоче чогось дуже інтимного, а інший наполягає на грандіозній вечірці, це, як правило, говорить про різні особистісні цінності.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*