![10790e8436d6c131586768d1a4c37f7d2df8f270-750x4001-1](https://dobro-ta.com/wp-content/uploads/2021/10/10790e8436d6c131586768d1a4c37f7d2df8f270-750x4001-1-678x381.jpg)
Ось недавно, я стала свідком однієї дуже цікавої ситуації в маршрутці. Був ранок, всі їхали на роботу і в автобус зайшла мама з сином. На вигляд їй було років 25-27. Якраз залишалося одне вільне місце. Вона забрала у свого 7-річного сина рюкзак, сіла і ми дружно поїхали вперед.
Відразу ж після цього в маршрутці почався гул з приводу того, що вона сіла, а дитина повинна стояти. Ніхто крім однієї бабусі не наважився їй про це сказати:
– Ось така мати! Сама сіла, а дитина стояти повинна. Йому важко.
– Прошу вибачення, жінко, але потім, коли він виросте, саме ви будете фиркати, що молоде покоління вам місцем не поступається. Привчати до такого потрібно з самого дитинства. Так, у мене такий метод, зате я знаю, що потім він не буде бігти до першого вільного місця.
У цей момент всі закрили роти. Але ж вона була права. Хлопчик уже був в усвідомленому віці і цілком міг постояти кілька хвилин.
Як ви вважаєте, жінка правильно зробила або все ж краще поступатися місцем дітям такого віку?
Leave a Reply