Після 1 склянки цього напою чоловік, нарешті, перестав хропіти. Тепер всім раджу!

Мало того, що від хропіння страждають 75% людей, у них також розвивається обструктивне апное уві сні (коли дихання порушується під час сну на короткий час), що збільшує ризик розвитку серцевих захворювань. Хропіння з’являється, коли розслаблені структури в горлі вібрують і починають видавати шум. Це часто вважається розладом сну, і сильне хропіння може мати серйозні медичні та соціальні наслідки.

Отже, якщо ви страждаєте від хропіння, вам необхідно зробити  потрібні кроки для боротьби з цією проблемою. Цей домашній сік допоможе вам позбавитися від слизу, яка є однією з основних причин хропіння.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

¼ лимона

1 корінь імбиру

2 яблука

2 моркви

½ склянки води.

приготування:

Покладіть всі інгредієнти в блендер і змішайте, поки не вийде хороша однорідна суміш. Випийте цей сік за кілька годин до того, як відправитися спати.

Порада:

Для кращого ефекту уникайте певних видів їжі, тому що через них ви можете відчувати себе гірше. Переконайтеся, що ви не зловживаєте обробленими продуктами і напоями. Не пийте занадто багато алкоголю. І

так, вам не варто захоплюватися смаженою їжею. Шоколад теж повинен бути присутнім в раціоні в помірній кількості. Краще не їжте складні для переварювання продукти.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*