Проста річ, яку чоловіки хочуть у стосунках. Інформація для жінок!

На запитання «Куди поділися всі хороші чоловіки?» є відповіді: хороші чоловіки бояться шлюбу.

Вони бояться розлучення. Вони бояться втратити своїх дітей. Вони не хочуть дорослішати або просто не можуть знайти собі хорошу жінку.

Я був одружений і тепер ось запитую себе: що може змусити мене зробити це знову? Можете сказати: повага, підтримка, ніжність, любов, пристрасть, сумісність, спілкування, відданість. Але цього не достатньо. Це і так само собою зрозуміло.

Мені потрібна жінка-партнер, яка зможе бачити в житті прекрасне, але і встояти перед його випробуваннями. Я не хочу бути веденим або провідним. Я хочу йти разом за руку з нею.

Тому, що коли чоловік веде і бере на себе контроль в стосунках – це ж не рівність і не партнерство. І коли жінка постійно пиляє чоловіка, тому що він не знає, що робити – це теж не рівність і не партнерство. Іноді мені потрібно тримати штурвал, а іноді я слабкий і цю роль повинна брати на себе моя жінка. Іноді ми обидва можемо бути слабкими й ми повинні знайти спосіб перезарядити себе і свої стосунки.

Я шукаю собі рівню. Я хочу показувати любов і намагатися для жінки, але так само хочу відчувати це у відповідь. Я хочу відчувати себе бажаним, а не так, немов с*кс потрібен тільки мені. Я хочу знати, які у неї фантазії та не відчувати осуду щодо моїх.

Я хочу зазирнути в розум жінки та захопитися тим, що там знайду. Хочу бачити, як вона усміхається, коли дивиться на мене і думає, що я не помічаю. Хочу просто насолоджуватися присутністю один одного.

Але це часто неможливо, тому що жінка думає, що повинна будувати з себе важкодоступну і не показувати почуттів, «щоб зберегти мій інтерес».

А я хочу ділитися мріями. Нехай навіть вони здаються недосяжними, але я хочу, щоб моя жінка їх поважала, щоб вірила в мене. І вірила в наші стосунки, поважала і шанувала їх, як і я.

Я точно знаю ціну невдалого шлюбу. Тому на наступний раз хочу дві речі: відданості нашим стосункам, щоб ми обидва були налаштовані їх зберегти, і готовності переживати труднощі, а не думати, що з кимось іншим може бути краще і легше.

Гарні чоловіки та жінки ще є, але ми витрачаємо занадто багато часу на пошуки ідеального партнера, замість того, щоб просто докласти зусиль для хороших стосунків.

Яка Ваша думка з цього приводу? Чи правдиві слова чоловіка? Діліться думками в коментарях.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*