Вибрати чоловіка, це як купити квиток туди, де ти тепер житимеш…

Ось купує людина квиток, припустимо, на Аляску. Планує там жити. Приїжджає. Через 6 місяців раптом починає бігати містом і обуреним голосом запитувати всіх:

– А чому не цвітуть мандарини???? Чому так холодно!?

І відповіді: “Ну тут Аляска, тут такого ніколи й не було”… його не влаштовують. Він відчайдушно кричить у відповідь:

– Але я ж думав, що тут по-іншому! Мені так хочеться тепла та квітів, це що такі ненормальні бажання? І хіба було б погано, щоб тут стало тепло та зацвіли мандарини? Давайте їх садіть! Давайте всі відкриємо вікна і на вулиці стане тепліше!

Загалом, це я до чого – у мене на роботі такі “дива” відбуваються регулярно.

Вибрати чоловіка, це як купити квиток туди, де ти тепер житимеш. Але тільки ми самі називаємо місце призначення в касі/у РАЦСі. Не треба обманювати себе та інших, що ви називали одне місто, а вам продали квиток до іншого. Це не так.

Якщо ваш хлопець прийшов на перше побачення “під мухою”, а ви подумали про себе – “Ну, це він для хоробрості …”. То ваш запит у “касі” прозвучав як: “А продайте мені будь-ласка квиток до населеного пункту “Дружина алкоголіка”.

Напередодні весілля він влаштував вам негарну сцену ревнощів, а ви подумали: “Треба ж, як він мене ДИКО любить!” Житимете в місті “Дружина домашнього тирана”.

Завжди на початку стосунків ви чуєте тихі, але чіткі “дзвіночки” про те, що не все так, як хотілося б. Завжди до весілля були перші ознаки. Але ви рішуче крокуєте назустріч труднощам: “Немає мандаринів? Так ми посадимо!”.

Уміло підписуєте угоду із собою: “Завжди було холодно? Але ж гряде глобальне потепління, може погода зміниться…”.

Є ще один варіант – підходите вся така “крута” до каси і кажите касирці: “Дайте, дівчинко, мені квиток на найближчий поїзд, а краще – літак. І багажу у мене немає, так що я встигну на посадку, прямо на цей рейс…” .

Вам же здається, що навіть якщо не потраплю до Криму (а вже я напевно саме туди), то мандарини посадимо, обігрівач включимо… Ви ж вся така самодостатня…

Не треба так. Вам у цьому місті жити. А переїзд – це справа дуже енергозатратна, і не завжди доступна. На квиток ще грошей треба накопичити, і рейсу дочекатися. І щоб квиток був…

Не треба обманювати себе, особливо на шляху до РАЦСу та пологового будинку.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*