Бумеранг завжди повертається, навіть якщо ви не вірите

Наші вчинки вертаються до нас бумерангом. Є приказка: «Якою монетою платиш — таку здачу отримаєш», а в Біблії сказано: «Що посієш, те й пожнеш».

Прилітає назад те, що ми відпускаємо у цей світ і хороше, і погане. Я багато разів чула, що люди, які вчинили щось погане, живуть собі приспівуючи і ніякої розплати за скоєне… Проте життя каже, що «зворотонька» неминуча.

Олексій жив у орендованій квартирі. У його маленькому містечку роботи було мало, контингент переважно запійний, зарплати маленькі, перспектив ніяких. Він намагався збирати на власне житло — виходило погано. То одне, то інше, оскільки Олексій мільйонами не володів, то постійно доводилося залазити в заповітну «заначку». Банки відмовляли у іпотеці. Так тривали роки.

Якось, повертаючись з роботи, Льоша краєм вуха почув тяжке зітхання. Так зітхають від безвиході, ніби кажуть: “Нічого не вдієш. Доля”. Він повернув голову. Трохи осторонь протоптаної стежки на снігу лежав здоровенний пес. Лежав досить давно, бо на нього вже встиг нападати пристойний шар снігу, і якби пес не зітхнув, Олексій пройшов би повз нього.

Собака мабуть потрапив у капкан і вирвався, бо передня лапа була роздроблена. Пес був виснажений, весь у ковтунах, але глянув на хлопця ясними, людськими очима сповненими туги і трохи надії.

– І що з тобою робити? У мене і дому нема!

Льоша акуратно взяв собаку на руки і потяг додому. Всю свою заначку він витратив на лікування 7-річного пса.

Зробили операцію, поставили спиці, прокололи уколи. І пес одужав. Льоша назвав його Грім. А коли квартирна господиня дізналася про нового постояльця, відразу вказала хлопцю на двері, давши два тижні на пошуки нового житла.

Але ніхто не хотів здавати квартиру молодому чоловікові зі здоровенним дворнягою. Термін перебування у тимчасовому житлі катастрофічно закінчувався, а йти бідолахам було нікуди. Ідея знову відправити Грома надвір навіть не приходила Олексію на думку.

І тут … з банку прийшла смс-ка, яка говорила: “Вам схвалена іпотека”. І це за кілька років постійних спроб отримати її. Вже за три тижні Олексій та Грім переїхали до власного будинку з ділянкою.

Творіть добро – воно має властивість повертатися!

І за погані вчинки спрацьовує закон бумерангу. Нехай не завтра, нехай через роки, але час розплати неминуче настає. І якщо вам здається, що щось залишилося безкарним, то це лише здається.

Закон бумерангу незаперечний. Його не можна оминути, обдурити, обхитрувати, з ним не можна домовитися.

І якщо з вами вчинили погано, не мстіться, знайдіть у собі сили дати всесвіту покарати кривдника.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*