Всього лише дві пляшечки пеніциліну — і ви забудете про гайморит назавжди!

Я з дитинства страждав на хронічний гайморит. Лікував його роками, робили мені величезну кількість проколів, а потім лікар наполіг на операції.

Я був дуже пригнічений і ще після прийому деякий час сидів під кабінетом. В черзі також сиділа жіночка, яка спитала в мене, у чому справа.

На моє здивування, ця літня жінка розповіла мені рецепт, який допоміг назавжди забути про гайморит. З того часу пройшло вже 40 років!

Отже, придбайте в аптеці один флакон пеніциліну (1000000 од.) і піпетку. Використовувати лише в тому випадку, якщо у вас немає ніяких протипоказань. Після цього пеніцилін потрібно розчинити в кип’яченій воді кімнатної температури, доливши флакон доверху.

Для лікування потрібно мати вільний цілий день. Почав я все робити зранку. Все підготував, ліг на ліжко та почав заливати в ніздрі розчин через піпетку. Після цього потрібно повертати голову вліво-вправо, щоб рідина потрапила в носові пазухи.

Робив я це кожні 30 хвилин, поки не закінчився флакон. Тому тут потрібен час, адже вся суть такого лікування в безперервності.

Цей рецепт багатьом допоміг вилікуватися, адже за ці роки я про нього розповів багатьом людям. Нещодавно так лікували внука, хоча донька до кінця не могла повірити, що це допоможе.

Ще рецепти з пеніциліном

При запущеному нежиті (хронічному) потрібно взяти 4 ампули уколів алое та змішати в флаконі з пеніциліном. Потім збовтати його, щоб порошок повністю розчинився. Потім ще додати кип’ячену воду й крапати по 2 краплі в ніс вранці та ввечері. Розчин має бути теплим.

Для лікування носогорла.

Додайте до порошку пеніциліну 50 г розчину «Фурациліну» та 50 г кип’яченої води. Все ретельно перемішуємо та ввечері втягуємо носом розчин. Робити це потрібно так, щоб він з носа потрапляв в горло. Це достатньо робити один раз ввечері протягом 5 днів.

При запаленні очей я теж використовую розчин пеніциліну: просто крапаю по 1 краплі зранку та ввечері в хворе око.

Протипоказання:

Прийоми пеніциліну внутрішньо можуть призвести до блювоти та кандидозу слизових оболонок.

Пеніцилін нe використовується при нестерпності пeніцілліна G натрієвої солі та людям, які страждають на епілепсію.

Крім цього, з обережністю необхідно поставитися до нaзначенію препарату пацієнтам c порушенням функції нирок, cердечной недостатністю, схильністю до аллeргічних реaкцій.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*