Чай з оливкових кісточок – Для діабетиків – Регулює рівень цукру в крові, тригліцеридів і холестерину, очищає організм від токсинів

ливкові кісточки – справжні природні ліки: вони мають здатність регулювати кишковий транзит, допомагають шлунку та товстій кишці, а також використовуються в лікуванні, яке повертає рівень цукру в крові до оптимальних параметрів.

Чай з оливкових кісточок – рецепт

Візьміть 200 здорових і красивих оливкових кісточок, покладіть їх сушитися в шафу, у вільне від вологи місце, на 2-3 тижні.

Їх подрібнюють в кухонній мийці і подрібнюють м’ясорубкою до отримання дрібного порошку, який зберігають у герметично закритій скляній банці в темному місці.

Щоранку воду (250 мл) кип’ятіть і кип’ятіть 10 хвилин. Зніміть з вогню, додайте 1 чайну ложку порошку оливкових кісточок і перемішайте.

Отриманий таким чином чай випити маленькими ковтками натщесерце, до 12. За цей час прийняти 1 чайну ложку оливкової олії холодного віджиму.

Обробку проводять щодня до зникнення пилу, після чого повторюють кожні 4-6 місяців.

Цей засіб регулює рівень цукру в крові, тригліцеридів і холестерину, а також виводить токсини з організму.

Мацерація листя оливи

20 сухих оливкових листочків помістіть в 500 мл холодної джерельної води. Її залишають для мацерації на 12 годин, після чого рідину нагрівають до кипіння. Після першого закипання зніміть з вогню, накрийте кришкою і залиште на 5 хвилин. Відфільтрувати і зберігати в скляній тарі.

Його приймають невеликими ковтками протягом дня в рамках 30-денного лікування. Його можна повторювати кожні 2 місяці.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*