Харчовий желатин – 7-денний засіб від болю в суглобах і ревматизму, болю в спині і ногах

Дослідження показали, що желатин має незліченні переваги для здоров’я: він допомагає рости та зміцнювати кістки, суглоби, волосся, нігті та серцеві м’язи, підтримує здоров’я шкіри та покращує травлення та обмін речовин, а також запобігає остеопорозу та остеоартриту.

Рецепт від болю в суглобах і ревматизму

Ті, хто включив в свій раціон желатин, відзначили значне поліпшення хворобливих симптомів артриту і ревматизму. Желатин відновлює еластичність сполучних тканин навколо кісток і суглобів. Існує кілька варіацій рецепта. Деякі рекомендують 5 грамів на день (вранці), інші 10 г, з яких 5 г вживають вранці і 5 г ввечері.

інгредієнти

• 10 г желатину
• 100 мл холодної води

Спосіб приготування

Змішайте воду і желатиновий порошок і залиште на ніч. Наступного дня половину кількості желатину випити натщесерце, а іншу кількість желатину – ввечері. Для особливого смаку можна додати трохи меду або лимонного соку. Таке лікування триває один місяць. Лікування можна повторити після перерви в 6 місяців.

У домашніх умовах ми можемо отримати желатин, відваривши кістки тварин, які містять багато колагену: копита, ноги, суглоби кісток, курки, копита, ноги, суглоби кісток тощо.

Желатин є природним джерелом колагену, одного з природних захисників організму від болю в суглобах. Колаген становить 80% білків, присутніх у наших кістках і суглобах. З віком кількість колагену в наших кістках поступово зменшується.

Згідно з дослідженнями, колаген є основним інгредієнтом для підтримки еластичності суглобів і шкіри, а також для зменшення запалення в цих областях. Це може зменшити симптоми артриту та біль у суглобах на 50%.

У 1998 році ізраїльські дослідники вивчали вплив колагену на 274 пацієнтів. Вони отримували 4 різні дози колагену: 20, 100, 500 і 2500 мг колагену на день протягом 24 тижнів. Наприкінці дослідження навіть ті, хто отримував найменшу дозу колагену, повідомили про 30% зменшення жорсткості суглобів і болю.

Дослідники з Крейтонського медичного університету в Небрасці виявили, що добавки колагену підвищують толерантність імунної системи, зменшуючи набряк і біль у 58- і 78-річних жінок з діагнозом ревматоїдний артрит. Дослідження тривало 42 дні, і позитивний ефект посилювався з кожним днем.

Інше дослідження 2009 року показало, що добавки з колагеном були більш ефективними у зменшенні симптомів болю (на 20-50% більше), ніж інші добавки з глюкозаміном і хондроїтином, які використовуються для лікування остеоартриту.

Желатин також містить важливу амінокислоту під назвою гліцин. Діє як протизапальний засіб. Дослідження також показали, що гліцин прискорює загоєння ран, покращує тривалість і якість сну.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*