Натуральний засіб від п’яткової шпори. Вам потрібні яблучний оцет, харчова сода та кокосова олія

П’яткова шпора (п’яткова шишка) – це кісткове утворення, спричинене кальцифікацією п’яткового сухожилля та кісток стопи. Найпоширенішими симптомами є запалення та біль у п’ятковому сухожиллі, і біль може бути настільки нестерпним, що постраждала людина відчуває, ніби вона наступає на цвяхи з кожним кроком.

Які причини та фактори ризику?

  • дуже інтенсивні спортивні тренування
  • ходьба або стояння протягом тривалого часу
  • процес старіння, який зменшує гнучкість стопи і зв’язок і підшкірного жиру, які захищають п’яту від механічних ударів
  • платформа або підошва з високо вигнутими арками
  • надмірна вага, ожиріння
  • носіння занадто широкого або тісного взуття, взуття на занадто тонкій підошві або на високих підборах

Домашній засіб – 2 чайні ложки яблучного оцту, 1 чайна ложка харчової соди, 50 мл кокосової олії.

Помістіть олію, оцет і харчову соду в миску і перемішайте до отримання пасти. Зберігається в коморі, в захищеному від світла місці.

Увечері, перед сном, нанесіть кашку на запалене місце і зробіть легкий масаж. Надягають товсті шкарпетки і залишають пасту діяти на ніч.

На додаток до цих зовнішніх застосувань, рекомендується споживати суміш, приготовану з чайної ложки кокосової олії та чверті чайної ложки харчової соди, 7 днів на місяць: це буде діяти внутрішньо і з часом призведе до повного усунення п’яткова шпора .

Кокосова олія є природним зволожувачем, який пом’якшує шкіру п’ят і тим самим зменшує біль, а яблучний оцет є чудовим засобом, оскільки він видаляє надлишок кальцію, зменшує запалення та знімає біль.

Що стосується бікарбонату, кристали, що містяться в ньому, допомагають зменшити відкладення кальцію в п’ятковій кістці, а також зменшити запалення і біль.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*