Найпотужніша рослина у світі – чебрець – поради доктора Даніели Бушнеаг

Усі ароматичні рослини, які використовуються на кухні, мають фармакологічні властивості, але чебрець є однією з найпотужніших лікарських рослин у світі, каже доктор Даніела Бушнеаг, лікар-гомеопат і апіфітотерапевт.

Також уточнюється, що спонтанно росте чебрець, вид Thymus vulgaris, а не культивований.

Чебрець є природним антибіотиком

Він має вражаючий антимікробний характер і може боротися з широким спектром патогенів, включаючи грибки та грибки. Ці антибіотичні ефекти зумовлені високою концентрацією ефірної олії, багатої на летючі сполуки.

Корисний при респіраторних захворюваннях

Ціла рослина корисна при респіраторних захворюваннях і може бути хорошим засобом від кашлю, астми, бронхіту або фарингіту. Квітучі верхівки допомагають при інфекціях грудної клітки, ангіні та застуді.

Згідно з останніми дослідженнями, екстракти чебрецю, багаті карвакролом і альфа-терпіненом, мають протизапальну та противірусну дію. Вони також сприяють розрідженню слизу, мають розріджувальну та відхаркувальну дію.

Доктор Бушнеаг рекомендує чебрець особливо у випадках продуктивного кашлю, оскільки він пом’якшує та заспокоює спазми, але його також можна використовувати при судомному, спастичному або астматичному кашлі.

Чебрець зменшує хрипоту, полегшує дихання, діє на запалення та інфекції та є чудовим антисептиком, особливо для легенів.

Чай з чебрецю – Спосіб приготування

Чай готують з чайної ложки трави і 1 склянки окропу. Дайте настоятися 5 хвилин, потім процідіть. Рекомендується 2-3 чашки на день.

Чебрець – інші переваги для здоров’я

  • допомагає шлунково-кишковій системі
  • зменшує здуття живота
  • знімає дискомфорт, викликаний метеоризмом, легку диспепсію і симптоми ентероколіту
  • тонізує організм
  • має тонізуючу дію
  • має протиінфекційну, противірусну, імуномодулюючу, протизапальну, протисудомну, спазмолітичну, гастропротекторну, кардіопротекторну, гіпотензивну, протипухлинну, седативну дію
  • корисний при мікробних інфекціях, запаленнях, діабеті, хворобі Альцгеймера, серцево-судинних і неврологічних захворюваннях, остеопорозі, депресії, глистах, амнезії, судомах, раку, герпесі, ВІЛ

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*