Їжте ці три фрукти на ніч і ви відновите хребет та отримаєте додаткові сили

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, складових міжхребцевих м’яких дисків.

Щовечора перед сном протягом 1,5 місяців з’їдайте:

  •  курагу
  • інжир
  • чорнослив

В такому співвідношенні:

  • 1 плід інжиру (фіги)
  • 5 сушених абрикосів (кураги)
  • 1 плід чорносливу

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, складових міжхребцевих м’яких дисків. Також такі речовини роблять ці тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі ставати на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Спробуйте так зробити — ви не впізнаєте свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.

Автору цей рецепт повідомили спортсмени-олімпійці, які таким чином відновлювали собі хребет після сильних навантажень. Автор кілька років рекомендував його своїм пацієнтам — дійсно допомагає.

Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, безсумнівно, джерело корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси сприятливо впливають на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього «чудо-сухофрукта» — фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Інжир — профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитоподібної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту.

Чорнослив — ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що робить сприятливий вплив сушена слива — це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*