Збережіть собі, пригодиться!! Які зміни стануться з організмом, якщо спати на підлозі ?

Спати на твердій підлозі, якщо ви придбали зручне та м’яке ліжечко — безумство. Проте, виявляється, навіть якщо це і не дуже зручно, то для здоров’я дуже корисно. Покращується імунітет, функціонування нирок, зниження болю в спині — і це ще не вся користь від сну на підлозі.

Нас зацікавило, коли нам варто пожертвувати комфортним матрацом і ліжком та змінити їх на користь жорсткої підлоги. Тому ми пошукали, що на це думають вчені, і знайшли багато цікавих речей. Однак застерігаємо, що якщо ви вирішите спати на підлозі, спершу проконсультуйтесь з лікарем.

Покращується кровообіг

При сні на підлозі вага тіла розподіляється рівномірно та на хребет, стегна і плечі чиниться менше тиску. Так, кров вільно циркулює по тілу вночі, а органи працюють належним чином.

За внормованого кровообігу кров, збагачена киснем, має вільний доступ до органів і тканин, тож серце, легені та м’язи не мають перешкод для роботи. Також по організму розносяться білі кров’яні тільця — імунна система вільно бореться з хворобами.

Вдень легше зберігати спину прямою при ходьбі

Іноді так хочеться скрутитися калачиком, бо утримувати увесь день пряму поставу досить важко. Натомість сон на підлозі допоможе вам вирівняти хребет, а за ним покращиться уся постава.

Рівна постава звільнить шию та плечі від скутості, знизить рівень мігреней та головних болів, сколіозу, болю в суглобах. Люди, які мають рівну поставу, відчувають приплив сил, кращий настрій, у них краще функціонують легені.

Кожен відчує полегшення у спині

Замінити тепле ліжко на тверду підлогу корисно найперше для спини. Сон на підлозі не дозволяє нам скручуватися вночі, і хребет завжди залишається прямий.

Особливу користь від цього типу сну відчують люди, що сплять на спині та на животі. Ті ж, що вночі люблять поспати на боці, муситимуть скористатися додатковою подушкою під плечі та стегна.

Зменшаться болі при радикуліті

Сон на підлозі відіграє велику роль, коли річ заходить про радикуліт, при якому нам дуже важко підійматися вранці. Адже саме в нічний час через неправильне положення під час сну защемлюється нерв і нам важко встати.

При сні на підлозі хребет знаходиться в правильній позиції, біль зм’якшується, а потім і взагалі зникає.

Ви відчуєте, що краще відпочили

А як не хочеться вранці вставати з теплого ліжка! І нехай це бажання таке безневинне, збивається ритм, ми ходимо втомлені та сонні й таке інше.

З іншого боку, на твердій підлозі спати не дуже зручно, проте покращується якість сну та ви відчуєте себе з новими силами та енергією.

Але: посилюються алергії

При алергіях та респіраторних захворюваннях краще залишитися в ліжку. На підлозі збирається більше пилюки, бруду, відмерлих клітин, і все це в комплексі призводить до пчихання, нежитю, почервоніння та сльозоточивості очей. Затим утруднюється дихання, виникає кашель, свербіж тощо.

Що скажете — варто спати на підлозі? Спробуєте? Якщо ви вже це робите — розкажіть про свій досвід.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*