4 практичних поради, як зберегти молодість – Старість починається з хвороб ніг

Коли мова йде про здоров’я, ми зазвичай зосереджуємося на тренуванні м’язів і зміцненні суглобів. Це добре, але чи часто ми звертаємо увагу на стопи, особливо на підошви?

Стародавні китайські знахарі знали, що активні точки знаходяться на підошві і пов’язані з усіма внутрішніми органами, відповідають за їх правильне функціонування. Стимулюючи ці точки, можна підтримувати здоров’я всього організму. Також дуже важливо стежити за здоров’ям своїх ніг і не нехтувати педикюром: це важливіше для здоров’я, ніж для краси.

Старість починається не зі зморшок на обличчі, а з хвороб ніг. Ось які корисні речі можна взяти з практики азіатів для здоров’я ніг і, неявно, для збереження молодості:

Ходьба на п’ятах, на носках, на зовнішніх і внутрішніх частинах стопи

Ці речі зміцнюють м’язи ніг і кровообіг, а також сприяють оптимальному функціонуванню життєво важливих органів. Ось корисна вправа: встаньте на носочки і раптово опустіться на п’яти. Ця вправа активізує сили організму.

ходьба

Рекомендується ходити босоніж по нерівних поверхнях, таких як бруд, пісок, трава або гравій. У японських парках, наприклад, є спеціальні доріжки для масажу ніг.

«Натискання» підошов

Для цього по ділянках під пальцями ніг наносяться легкі удари маленькою дерев’яною або гумовою киянкою або звичайною крутилкою, пляшкою. Повторюють до появи відчуття жару у всьому тілі. Відповідно до китайської медицини, цей масаж є найкращим засобом для поліпшення кровообігу в ногах, а також у всьому тілі.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, цей масаж роблять на тих ділянках, які відповідають за проблемний орган: при погіршенні зору потрібно наносити удари по підставі другого і третього пальців, не менше 5 хвилин в день.

Душ з гарячою або холодною водою

Такі душі підтримують шкіру ніг у тонусі, що благотворно впливає на весь організм.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*