Маленькі кроки для залізного здоров’я – Ось що ми повинні робити щоранку

Здорова звичка, яку ви повинні робити щоранку. Ваше тіло скаже вам спасибі – Жоден організм не може вижити без води, ми всі це знаємо, так само як ми знаємо, що вода є більш ніж необхідною для здорового травлення.

Але чи знаєте ви, що вживання води натщесерце може вилікувати багато захворювань, таких як ожиріння, запор, блювота, хвороби нирок і матки?

Крім того, пити воду натщесерце також корисно при серцевих захворюваннях, головних болях, діабеті, гастриті, артриті. Вода, вживана вранці натщесерце, також може лікувати біль у горлі та вушні інфекції.

Оскільки користь від вживання води натщесерце науково доведена, в Японії це перше, що люди роблять, коли прокидаються вранці.

Що ви також повинні зробити…

Як нам діяти?

  1. Як тільки ви прокинетеся вранці, випийте 160 мл води. Якщо для вас занадто багато води, спочатку споживайте менше, а потім збільшуйте кількість.
  2. Потім почистіть зуби, а після гігієни ротової порожнини зачекайте 45 хвилин, перш ніж щось пити чи їсти.
  3. Після 45 хвилин ви нарешті можете подавати собі сніданок.
  4. Після того, як ви поснідали, рекомендується більше нічого не їсти протягом наступних 2 годин.

Якщо ви зробите наведені вище 4 пункти звичкою, будьте впевнені, що зможете вилікуватися від багатьох хвороб. Останні дослідження показують, що вживаючи вранці воду натщесерце, ви можете покращити такі проблеми:

  • Артрит: лише через 3 дні після початку процедури
  • Запор: 10 днів
  • Проблеми з шлунком: 10 днів
  • Діабет: 30 днів
  • Високий кров’яний тиск: 30 днів
  • Туберкульоз: 90 днів

Цей метод більш ніж рекомендований для збереження вашого здоров’я, особливо тому, що він не має побічних ефектів. Ви помітите, що почнете мочитися частіше, як тільки освоїте цю звичку, але в цьому немає нічого незвичайного, враховуючи, що ви починаєте споживати більше води.

Цей засіб підтримує організм зволоженим і активним весь час. Ще одна така ж корисна звичка, як і вживання води натщесерце, — це вживання чаю, про користь якої знають китайці та японці. І в Китаї, і в Японії прийнято дуже часто вживати чай.

Крім того, краще не пити холодну воду, оскільки вона може уповільнити процес травлення. Холодна вода застигає жирну їжу, яка починає відкладатися на стінках кишечника.

Їх накопичення підвищує ризик раку. Тому рекомендуємо не пити холодну воду, а злегка теплий або навіть несолодкий чай.

Вживання води рано вранці знижує ризик серцевих захворювань. Звичайно, це не означає, що якщо ми починаємо пити воду вранці натщесерце, ми не повинні звертати увагу на можливі симптоми серцевих захворювань. Якщо ви відчуваєте запаморочення, пітливість або оніміння та біль у лівій руці, почніть обстеження.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*