Касторова олія – як використовувати для росту волосся, вій і брів

Касторова олія має багато переваг для шкіри та волосся, має багатий вміст вітаміну Е та мінералів, має протигрибкову та антибактеріальну дію.

Він також багатий Омега-9 жирними кислотами та містить необхідні речовини, які допомагають живити волосся та фолікул. Він також багатий рицинолевою кислотою, яка має сильну протигрибкову та антибактеріальну дію та може знищити грибок або бактерії, які перешкоджають природному росту волосся.

Завдяки тому, що має густу консистенцію, створює на волоссі захисний шар, який запобігає його випаданню.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся мало природний блиск, нанесіть на кінчики трохи касторової олії. Нанесіть приблизно 2 краплі на руки і потріть долоні, потім нанесіть на кінчики.

Для повного відновлення волосся ніжно помасажуйте шкіру голови касторовою олією. Ви можете розбавити його маслами з більш легкою консистенцією (кокосова олія, масло абрикосових кісточок), які допоможуть вам краще розподілити касторову олію по поверхні шкіри голови.

Якщо ви хочете зробити волосся густішим, використовуйте чисту касторову олію. Ви також можете нанести його на вії, щоб допомогти їх потовщити та зміцнити.

Рицинова олія від рубців і губ

Рицинова олія є ідеальним рішенням для келоїдних рубців, які важче зникають, завдяки своїй здатності глибоко проникати крізь численні шари шкіри. Має пом’якшувальну дію, допомагає розщепити рубцеву тканину та розгладити її. Згідно з деякими результатами, касторова олія має стимулюючу дію на лейкоцити, а деякі дослідження показують, що вона може зменшити запалення в підшкірній клітковині, тому може швидко загоювати рани та зменшувати рубці.

Також рекомендується при сухих або зневоднених губах. Жирні кислоти в його складі зроблять губи гладкими і м’якими, відновленими.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*