5 проблем зі здоров’ям, які легко вирішує лопух

Лопух.

 Корінь цього бур’яну може детоксикувати кров, лімфатичну систему та шкіру. Це повний корисних засобів, який використовувався з давніх часів за його властивість очищати та знижувати температуру. У середні віки його використовували як овоч, але зараз лише кілька країн все ще використовують цей коренеплід як овоч. Лопух – одна з найпоширеніших рослин у світі. Має протигрибкові, сечогінні, детоксикаційні та антибактеріальні властивості.

Він регулює рівень цукру в крові, очищає кров від токсинів, має антибіотичну дію та детоксикує печінку, селезінку та нирки.

Цей корінь, повний корисних властивостей, можна заварювати в чай ​​або споживати у вигляді порошку, добавок або в такому вигляді. Він має приємну, хрустку текстуру з солодким смаком, схожим на селеру.

Як ми розпізнаємо рослину?

У нас лопух ще називають в народі будяком, тому що його жала чіпляються за одяг або шерсть тварин. Має великі серцеподібні листя і фіолетові квіти.

Коренеплід зелено-коричневий або навіть сірий, солодкий і хрусткий. Недозрілі стебла можна збирати пізньою весною до того, як з’являться квіти, вони мають смак, схожий на артишок.

Корінь лопуха – Властивості

Він багатий фітонцидами, жирними оліями, дубильними речовинами, рослинними стеринами, харчовими волокнами та вуглеводами. У натуропатичній медицині сушений лопух вважається потогінним, кровоочисним і сечогінним засобом, який також допомагає виводити токсини з нирок і печінки.

Його також рекомендують для регуляції холестерину та тригліцеридів у крові, оскільки він також має очищаючу цілющу дію.

Натуральний засіб від 10 проблем зі здоров’ям

1. Детоксикує кров

Сприяє виведенню токсинів з крові, стимулює кровообіг на поверхні шкіри. Очищає кров від важких металів і покращує здоров’я органів і всього організму завдяки вмісту солей калію, дубильних речовин і фітонцидів.

2. Підтримує правильне функціонування лімфатичної системи

Лімфатична система — це «дренажна» система, мережа кровоносних судин і лімфатичних вузлів, які переносять рідину з тканин по всьому тілу в кров і навпаки.

Чим сильніша лімфатична система, тим більше організм захищений від хвороб. Лопух, будучи очисним засобом, також відіграє важливу роль у правильній роботі лімфатичної системи.

3. Сечогінний натуральний

Сечогінні засоби стимулюють роботу нирок і допомагають організму виводити зайву рідину.

Корінь лопуха, будучи природним сечогінним засобом, допомагає боротися із затримкою води, збільшуючи кількість сечі.

4. Допоміжний засіб при проблемах зі шкірою

Косметичні засоби на основі лопуха рекомендовані при лікуванні поширених проблем шкіри: псоріазу, вугрової висипки та екземи.

Лопух має здатність заспокоювати шкіру та виліковувати ці захворювання, оскільки він має протигрибкові та антибактеріальні властивості.

Крім того, згідно з деякими науковими дослідженнями, екстракт лопуха може покращити клінічні ознаки старіння шкіри.

Згідно з дослідженням 2008 року, місцеве лікування натуральним екстрактом лопуха значно покращило метаболізм дермального позаклітинного матриксу, що призвело до видимого зменшення зморшок.

Що стосується волосся, то реп’яхову олію зменшує випадання і усуває лупа. Сприяє підтримці здоров’я і краси волосся.

5. Проти діабету

Завдяки вмісту інуліну, розчинної пребіотичної клітковини, яка допомагає покращити травлення та знизити рівень цукру в крові, лопух є чудовим вибором для тих, хто намагається контролювати рівень цукру в крові природним шляхом.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*