Рисова вода для волосся – Стимулює ріст волосся, зміцнює коріння та розгладжує волосяний стрижень

Рисова вода для догляду за волоссям часто використовується в Азії, і ви можете спробувати це дуже просто, не виходячи з дому.

Якщо під час промивання рису ви викидаєте воду, в якій його промивали, більше не робіть цього, оскільки ця молочна вода містить крохмаль, мінерали та вітаміни, і ви можете використовувати її для догляду за шкірою та здоров’ям волосся.

Крім того, рисова вода покращує кровообіг, сприяє росту клітин шкіри та підтримує молодість шкіри.

Знатні жінки японського імператорського двору з 800 року нашої ери. вони були відомі своїм довгим і красивим волоссям, і це тому, що – як ви здогадалися – вони мили волосся рисовою водою.

Переваги рисової води для волосся

Стимулює ріст волосся

Немає нічого кращого, ніж рисова вода, щоб зменшити випадіння волосся та допомогти йому рости. Амінокислоти, присутні в рисовій воді, сприяють регенерації волосся та стимулюють його ріст.

Крім того, рисова вода містить вітаміни B, C і E, які також сприяють росту волосся.
Найкращий спосіб використовувати рисову воду, щоб стимулювати його ріст, — промити її після миття. Виконуйте цю процедуру принаймні двічі на тиждень, і ви обов’язково побачите результати.

Зменшує посічені кінчики

Пасмам волосся потрібні білки, щоб уникнути поділу на кінчиках, і рисова вода містить їх у великій кількості.
Основними причинами посіченого волосся є догляд і забруднення. Амінокислоти, присутні в рисовій воді, приходять на допомогу вашому волоссю.

Замочіть кінчики волосся в рисовій воді на 15-20 хвилин, а потім вимийте. Поступово ви побачите поліпшення.

Ополіскування волосся

Ополіскування волосся рисовою водою після миття голови замість кондиціонера — найкраще, що ви можете зробити для свого волосся. Покращує текстуру і збільшує об’єм. Він також пом’якшує та розгладжує волосся, і, перш за все, зберігає його сильним і здоровим.

Захищає волосся від пошкоджень

Рисова вода покращує еластичність волосся. Він містить вуглевод під назвою інозит, який відновлює пошкоджене волосся та захищає його від зовнішніх факторів.

Що робить рисову воду настільки корисною для цієї мети, так це те, що інозит залишається у вашому волоссі навіть після того, як ви змиєте рисову воду, і зберігає свою властивість захищати волосся від пошкоджень.

Зміцнює коріння і розгладжує волосся

Рисова вода багата амінокислотами. Ви будете вражені численними перевагами, які він надає волоссю, він зміцнює волосся та його корінь, додає блиск і робить його більш гладким і шовковистим.

Лупа

Для деяких людей лупа є постійною загрозою. Рисова вода при регулярному вживанні повністю бореться з цією проблемою. Використовуйте його після кожного купання, і ви будете здивовані результатами.

Примітка: зелений чай є відмінним доповненням до рисової води, оскільки він надає вашому волоссю додатковий блиск і стійкість. Це також зменшує випадання волосся.
Способи приготування рисової води

Варена рисова вода

Одним із способів отримання рисової води є відварювання рису. Надлишок води, що залишився після відварювання рису, називається вареною рисовою водою. Це концентрована рідина, яку можна розбавити, щоб використовувати для миття обличчя або ополіскування волосся.

Спосіб приготування:

Відваріть чашку рису в більшій кількості води, ніж ви зазвичай використовуєте для його приготування.

Відваріть рис, поки він не стане м’яким. Процідіть зайву воду.

Ферментована рисова вода

Ферментована рисова вода – це вода, яку перед використанням залишають для бродіння на деякий час. Ферментація перетворює рисову воду на міцну рідину, яку необхідно розбавити перед використанням.

Як приготувати ферментовану рисову воду?

Візьміть півсклянки рису і замочіть його в 2 склянках води. Залиште на 15-30 хвилин.

Процідіть воду в банку і залиште на день-два при кімнатній температурі.

Додайте склянку або дві гарячої води перед використанням ферментованої рисової води, оскільки вона концентрована.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*