Рецепт – Селера та лимон допомагають схуднути та детоксикувати, запобігають відкладенню жиру на артеріях та виникненню серцевих захворювань

Селера і лимон допомагають детоксикації, запобігають відкладенню жирів на артеріях і, неявно, виникненню серцевих захворювань. Крім того, вони є ідеальним дуетом, коли мова заходить про стимулювання травлення та спалювання жирових відкладень.

Жир навколо талії, ризик захворювання

Дослідники пов’язують жир навколо талії з відкладенням жиру на внутрішніх органах, початком діабету та реєстрацією високого рівня холестерину, пов’язаного з рядом станів, таких як гіпертонія та інфаркт міокарда. Тому важливо позбутися від шару жиру навколо талії не тільки для покращення нашої фізичної форми, але й для мінімізації ризиків захворювань.

Натуральний напій, приготований з селери і лимона, є дуже хорошим доповненням до поясів для схуднення, оскільки:

– стимулює травлення;
– сприяє виведенню зайвої рідини з усього організму;
– прискорює спалювання жиру;
– зменшує целюліт;
– допомагає схуднути.

рецепт

інгредієнти

– 400 г кореня селери
– 1 кілограм лимонів

Спосіб приготування

Корінь селери промивається, після чого натирається на крупній тертці разом з багатою вітамінами шкіркою. Далі візьміть лимони, помийте їх і додайте поверх кореня селери натерту цедру.

Їх заливають приблизно 2 літрами води. Кип’ятити все на повільному вогні 20-30 хвилин, після чого залишити вміст охолоджуватися на 5-6 годин. Через цей проміжок часу в рідину додається свіжовичавлений сік лимона.

Добре перемішайте, потім процідіть рідину і зберігайте в темній пляшці в холодильнику.

Спосіб введення

Сік вживають як є або можна розвести водою. Пити по 100 мл цього соку 3 рази на день перед основними прийомами їжі курсами по 2 тижні. Якщо суміш занадто кисла, її можна розбавити водою в рівних пропорціях (наполовину).

Лимонний сік: має очисну дію, стимулює травлення. Завдяки високому вмісту вітаміну С, він також є потужним антиоксидантом, прискорює спалювання жиру та зменшує целюліт.

Корінь селери: має сечогінну дію, допомагає виводити надлишок води з тканин і контролювати апетит (речовини в шкірці селери знижують апетит в довгостроковій перспективі).

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*